Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Här är höstens nya gymnasieelever

Här är listan på alla höstens nya gymnasieelever i länet.

Annons




Marcus Axelsson Töcksfors, Robin Christensen Åsarna, Pauline Gunnman, Nälden, Tove Hestner Nälden.

My Egeklint-Olofsson, Svenstavik, Amanda Eliasson, Mörsil, Lisa Jansson, Frösön, Anna Jönsson, Storsjö, Sandra Muthu Hemå, Östersund, Lilian Svedberg, Svenstavik.

Gustav Vahlström-Nygren, Svenstavik, Naturvetenskapsprogrammet, miljö-vetenskap, Bergs Gymnasium, Fredrik Hansson, Lillhärdal, Amanda Larensson Lundh, Vikingstad.

Erik Skoglund, Sundsvall.

Niclas Eriksson, Kramfors, Marwa Ramadan Omer, Svenstavik.

Malin Carnland, Frösön, Sara Hallquist, Åsarna, Nina Tuvebo, Östersund.

Alexander Engström, Bjästa, Teddy Kårvik, Svenstavik, Erika Lundberg, Svenstavik, Isabelle Nagy Eriksson, Vemdalen, Mattias Persson, Åsarna, Pernilla Pettersson, Krokom, Mawahib Ramadan, Svenstavik.

Johan Andersson, Trångsviken, Sebastian Danielsson, Brunflo, Linus Eriksson, Frösön, Joachim Hemmingsson, Mörsil, Kristopher Kram, Frösön, Stefan Lewis, Frösön, Bengt Månsson, Trångsviken, John Nilsson, Trångsviken, Marcus Nilsson Kråik, Östersund, Daniel Nässén, Stugun, Dennis Pettersson, Östersund, Anton Silfver, Östersund, Anton Tjärnlund, Mörsil, Marina Fridberg, Gällö, Jens Löfstedt, Kälarne, Morgan Pierre, Kälarne, Petter Pålsson, Bräcke.




Marina Fridberg, Gällö, Jens Löfstedt, Kälarne, Morgan Pierre, Kälarne, Petter Pålsson, Bräcke.

Philip Akunor, Bräcke, Cecilia Andersson, Bispgården, Victor Berglund, Nälden, Sara Bergström, Överhörnäs, Christoffer Bill, Gagnef, Rickard Björk, Hallen, Erik Blom, Bollnäs, Sebastian Dahl, Bräcke, Johanna Daniels, Insjön, Jimmy Eliasson, Helgum, Oscar Gisslén, Hammarstrand, Rasmus Grandell, Järvsö, Andreï Hemmingsson, Föllinge, Tomas Henriksson, Stugun, Sebastian Jakobsson, Kälarne, Daniel Johansson, Ånge, Kevin Johansson, Målilla, Patrik Johansson, Järvsö, Max Jonsson, Hede, Sonny Karlsson, Järpen, Oscar Löfgren, Ånge, Erik Mattsson, Lit, Bjarne Möller, Hede, Erik Norell, Järvsö, Rasmus Olofsson, Offerdal, Kevin Olsson, Oviken, Fredrik Perman, Sörbygden, Johan Sundin, Bergsjö, Anders Svelander, Ånge, Jonas Söderström, Sollefteå, Martin Tannhedan, Gäddede, Nicklas Tannheden, Gäddede, Tobias Toresson, Bräcke, Robin Vallin, Fränsta, Jonas Wagelin, Svenstavik, Benjamin Wikström, Insjön, Micael Åberg, Njurunda, Erik Östberg, Rätan.

Lina Gjersvold, Dorotea, Josefin Huss, Ånge, Caroline Jakobsson, Östersund, Sandra Jemtå, Frösön, Marléne Mattsson, Gällö, Jennifer Petersson, Dorotea, Jennifer Påhlsson, Ånge, Linnéa Schaffer, Krokom, Michaela Sjöberg, Östersund, Rebecka Sjölund, Östersund, Malin Svensson, Lillhärdal, Liv Söder, Frösön, Ida Torgersson, Östersund, Erika Wikström, Duved.




Helena Andersson, Sveg, Emelie Frisk, Sveg, Gabriel Halvarsson, Lillhärdal, Emma Johansson, Sveg, Josefin Jonasson, Sveg, Jessica Loo, Hede, Emma Lysholm, Sveg, Linnéa Nordqvist, Sveg, Matilda Näs, Vemdalen, Liselott Prestjan, Hede, Camilla Wegar, Knutby, Josefin Wiskum, Sveg.

Joel Carlsson, Vemdalen, Peter Ekqvist, Vemdalen, Tony Nilsson, Hede, Fredrik Sandberg, Sveg.

Matilda Danielsson, Sveg, Josefin Eliasson, Sveg, Nathalie Fjällgren, Funäsdalen, Evelina Harrysson, Vemdalen, Anneli Holmberg, Lillhärdal, Joakim Isberg, Ytterhogdal, Rebecka Koijan, Bruksvallarna, Adam Prestjan, Lillhärdal, Erica Sandvold, Hede, Mickaela Theodorsson, Lillhärdal, Jenny Viberg, Sveg.

Christine Backlund, Gnarp, Terese Birgersson, Ytterby, Hanna Cedendahl, Kilafors, Fredrik Cras, Järfälla, Carolina Embretsen, Sveg, Axel Flensburg, Norrtälje, Hoodless Luke Hertell, Njurunda, Gabriella Karlsson, Eskilstuna, Kristian Knuutti, Njurunda, Johannes Lindberg, Degerfors, Pontus Rombin Regnander, Falun, Fredric Sjöberg, Uppsala, Victor Sundin, Kälarne, Linnea Söderström, Kilafors.

Max Engelmark, Sveg, Andreas Grundin, Sveg, Emil Gustafsson, Sveg, Linus Näsman, Lofsdalen, Karl Svanström, Sveg.

John Andersson, Sveg, Karin Bergman, Sveg, Diana Grötting, Lillhärdal, Anton Gårdman, Älvkarleby, Jessica Hansson, Lillhärdal, Emma Nykänen, Ludvika, Josefine Persson, Vemhån, Linda Roos, Sveg, Josefin Stener, Sveg, Anders Stenvall Andersson, Sveg, Simon Sundberg, Luleå.

Josefin Amundsson, Sveg, Isabella G Danberg, Hammarby, Johan Dyborn, Funäsdalen, Malin Eliasson, Sveg, Markus Eliasson, Sveg, Jesper Kurki, Sveg, Rebecca Mickelsson, Sveg, Caroline Nilsson, Sveg, Jacob Olofsson, Sveg, Niklas Olofsson, Sveg, Erica Persson, Hede, Frida Persson, Sveg, Tina Sandvall, Hede, Erik Spets, Sveg, Marika Vikberg Elmkvist, Ytterhogdal, Markus Vural, Sveg.

Bien Benitez, Hede, Robert Gustafsson, Ytterhogdal, Anton Löfgren, Sveg, Anton Regnander, Ytterhogdal, Jens Stafås, Sveg, Marc Strandberg, Sveg, Joakim Trygg, Sveg.




Irene Anklew, Burträsk, Sandra Bergmark, Skellefteå, Kari Alversund Björge, Norge, Chelsea Borell, Västerfärnebro, Elin Bössfall, Glumslöv, Sandra Edlund, Oxie, Elsa Eriksson, Malung, Malin Eriksson, Munkfors, Marika Eriksson, Vemdalen, Pernilla Hecht Karlsson, Läckeby, Ida Johansson, Vaggeryd, Marcus Kallström, Uppsala, Kim Karlsson, Ånimskog, Malin Estenstad, Knutsen Skaun, Jenny Kuronen, Långsele, Frida Lejonklou, Spånga, Therese Lindeborg, Mörsil, Helga Lindheim, Gran, Alicia Lindqvist, Skellefteå, Josefin Luks, Visby, Viktor Lyck, Leksand, Amelie Nilsson, Helgum, Jenny Nordström, Luleå, Elin Olofsson, Bjursås, Malin Paulsson, Vetlanda, Matilda Persson, Voxnabruk, Viktoria Pettersson, Ånäset, Ida Sandström, Borlänge, Sunniva Steinsdatter Moen, Bogöy Norge, Julia Stenman, Jakobstad Finland, Elias Strandberg, Sala, Matilda Svensson, Årjäng, Isabella Wallin Hallin, Hägersten.



Madelene Andersson, Kiruna, Karolin Asplund, Ilsbo, Sofia Berghök, Väddö, Sofia Dalsbruk Bergman, Finland, Ellinor Bolt, Nynäshamn, Felicia Carlsson, Fjärdhundra, Jennie Engstad, Långaryd, Malin Enström, Norrfjärden, Evelina Estberger, Norrala, Marielle Forsberg, Junsele, Lisa Fällman, Gammelstad, Emilia Gustafsson, Gällivare, Maria Isaksson, Malmberget, Tina Jakobsson, Kiruna, Amanda Kantola, Kiruna, Alexandra Karlsson, Häggenås, Elin Larsson, Transtrand, Linn Lombäck, Norberg, Julia Malmgren, Arild, Cissi Nilsson, Fors, Elena Nilsson, Simanacas Spain, Frida Pettersson, Krylbo, Felicia Rantakyrö, Kiruna, Maria Beatrice Carol Reinman, Sundsvall, Elisabeth Schjetne, Löken Norge, Sandra Vikström, Näsåker, Sandra Väisinen Dahlberg, Västerås, Jennifer Öderyd, Gällivare.

Naturturism – Häst och företagande: Malin Jarneman, Karlstad, Josefin Pevny, Målsryd.

Jonatan Grund, Offerdal, Elias Hannus, Matfors, Jeff Helin, Nälden, Simon Lindholm, Nälden, Melker Pottinen, Undersåker, Mikael Seppälä, Skinnskatteberg, Jonas Svedberg, Strömsund.

Carl Dahlberg, Ås.

Hanna Andersson, Arbrå, Sofia Andersson, Mattmar, Hanna Bouvin, Frösön, Frida Danielsson, Svenstavik, Mikaela Ebercrantz, Gäddede, Sandra Engström, Hammarstrand, Jennifer Eriksson, Strömsund, Sandra Guldbrandsson, Östersund, Isabelle Hultin, Alby, Beatrice Johansson, Brunflo, Robin Jonsson, Bräcke, Hanna Lundqvist, Rossön, Emmy Marklund, Strömsund, Veronica Medin, Orrviken, Emma Nilsson, Åsarna, Frida Nyholm, Strömsund, Lillemor Nyman, Järpen.



Agnes Bjuhr, Lycksele, Sofie Flodin, Häggenås, Jonna Galin, Stugun, Stefanie Hjärpe, Lindome, Desirée Högström, Krokom, Erica Isaksson, Frösön, Arvid Johansson, Östersund, Kristina Mähler Isaksson, Näsåker, Julia Nilsson, Brunflo, Sandra Nordlinder, Husum, Rebecka Norell, Östersund, Julia Persson Dahlgren, Brunflo, Agnes Pettersson, Östersund, Amanda Salomonsson, Östersund, Emma Sävelind, Östersund, Kajsa Vallén, Nälden, Karoline Vesterå, Östersund, Marianne Viklund, Stensele.

Robbin Jönsson, Hackås, Elin Larsson, Bispgården, Edvin Moberg, Krokom, Lennart Sjölander, Järpen.

Hanna Jäderberg, Lillhärdal.

Gustaf Alm, Föllinge, Peter Andersson, Häggenås, Andreas Dahlbom, Lit, Björn Forslin, Hudiksvall, Torgrim Johnsrud, Svenstavik, Eric Lindberg, Frösön, Christoffer Lundin, Bräcke, Isabelle Löthman, Överturingen, Thomas Westgard, Svenstavik, Emil Zetterström, Stugun, Joel Åslund, Storsjö.

Calle Albertsson, Stugun, Victor Andersson, Lit, Anton Brantholm, Hoting, Simon Eriksson, Svenstavik, Philip Färdig, Hammarstrand, Marcus Hansson, Kälarne, Marcus, Hillerström Hammarstrand, Sebastian Lundal, Bräcke, Tobias Nilsson, Stugun, Simon J Persson, Ljustorp, Alexander Westerlund, Ljustorp.

Linda Bertilsson, Bispgården, Andreas Eriksson, Kälarne, Tobias Eriksson, Stugun, Mats Hansson, Stugun, Moa Lautin, Hammarstrand, Arvid Moberg, Katrineholm, Karl Persson, Tallåsen, Joakim Vesterlund, Matfors, Björn Bygdefors, Kälarne, Pontus Edbom Jonsson, Torpshammar, Fredrik Jonasson, Bispgården, Paul Nilsson, Bispgården, Tommy, Waltgård Bispgården.




Björn Bygdefors, Kälarne, Pontus Edbom Jonsson, Torpshammar, Fredrik Jonasson, Bispgården, Paul Nilsson, Bispgården, Tommy Waltgård, Bispgården.




Felicia, Backlund, Strömsund, Emma, Gabrielsson, Hammerdal, Kajsa, Ingebrigtsen, Hoting, Henrik, Jonasson, Strömsund, Lina, Larsson, Norråker, Frida, Lidén, Ramsele, Tina, Malik, Norråker, Victor, Melander, Strömsund, Anna, Moubis, Hammerdal, Tina, Olofsson, Hammerdal, Therese, Svensson, Strömsund.

Andreas Axelsson, Hammerdal, Emma Bergman, Strömsund, Otto Bertilsson, Hammerdal, Pierre Bryntesson, Rossön, Robin Engström, Strömsund, Alexander Eriksson, Dorotea, Johan Funseth, Strömsund, Elin Hällström, Dorotea, Joakim Jönsson, Dorotea, Nils Aron Kroik Kristoffersson, Borgafjäll, Andreas Magnusson, Strömsund, Sigrid Persson, Stora Blåsjön, Emil Selin, Dorotea, Jesper Wikström, Dorotea, Jeremias Åhrén, Lidsjöberg, Albin Möllevärn, Hammerdal.

Jim Andersson, Trelleborg, Simon Axelsson, Helsingborg, Robin Björnerud Ohlsson, Strömsund Anton Brantholm, Hoting Victor Forslund, Dorotea Tim Granholm, Hoting Pontus Holmgren, Backe Alexander Johansson, Backe Mikael Jönsson, Hoting Edison Larsson, Hoting Henrik Larsson, Strömsund Hannes Lindgren, Strömsund Anton Mikaelsson, Dorotea Jens Mårtensson, Norråker Erik Olofsson, Strömsund Rasmus Orrell, Backe Simon Thornberg, Strömsund.

Martin Engström, Strömsund Marcus Hansson, Åsele Annie Hassel, Dorotea Joacim Hoffman, Strömsund Sandra Jonasson, Hoting Mikael Kjellgren, Strömsund Isabell Nilsson, Strömsund Tobias Näsström, Dorotea Alexander Söderlund, Strömsund Hanna Ärlesjö, Strömsund.

Mattias Fjellström, Åsele Andrei Hemmingsson, Föllinge Olle Nilsson, Hammarstrand Mats Söderkvist, Hoting Nicklas Tannheden, Gäddede.

Jennifer Eriksson, Hoting Kim Hahlin, Lajksjöberg Niklas Henriksson, Heby Ebba Johansson, Hammerdal Alexander Lövgren, Hoting Peter Melander, Strömsund Andreas Ottosson, Strömsund Johannes Sundelin, Hoting.

Amanda Abrahamsson, Strömsund Linda Berg, Dorotea Elisa Berglund, Backe Lisa-Marie Bolin, Hoting Helen Engström, Strömsund Sebastian Granlund, Hammerdal Antonia Jonsson, Hoting Linnéa Jonsson, Strömsund Jessica Löfgren, Hoting Sandra Nässström, Strömsund Minna Olsén, Strömsund Cathrine Persson, Hoting Emelie Rislund, Strömsund.

Berqvist Filip, Strömsund Linnéa Danielsson, Strömsund Andreas Enberg, Strömsund Beatrice Eriksson, Hammerdal Johan Eriksson, Strömsund Emma Forsgren, Rossön Jesper Grelsson, Backe Henrik Haglund, Strömsund Cecilia Höglund, Rossön Tim Jonsson Jagenmalm, Strömsund Madeleine Jonsson Åhlstedt, Strömsund Kerstin Jönsson, Hammerdal Alexander Kans, Strömsund Alexandra Lundin, Brunflo Helena Skoglund, Dorotea Rikard Strid, Strömsund.

Jonas Hellgren, Åsele Jimmy Jonsson, Backe Daniel Linden, Hammerdal Mikael Nikolic, Strömsund Mattias Näslund, Hoting Nina Olsson, Strömsund Rickard Peterson, Hammerdal Erik Österström, Strömsund.

Josefine Andersson, Strömsund Emelie Axelsson, Strömsund Tom Axelsson, Rönnäng Dennis Berglin Kücükkurt, Strömsund Zandra Bergman, Strömsund Saowarak Chanaphan, Rossön Carolin Eriksson, Strömsund Cecilia Gälliner, Hammerdal Niklas Jakobsson, Åsele Jennifer Johansson, Rossön Rebecca Lundkvist, Backe Erika Mårtensson, Hammerdal Erik Olsson, Dala-Floda Olof Olsson, Hammerdal.

Sara Andersson, Hammerdal Anna Aronsson, Åsele Jennifer Bergqvist, Strömsund Sara Brandt, Järpen Mikaela Ebercrantz, Gäddede Isabell Engqvist, Strömsund Nathalie Engvall, Hammerdal Camilla Helgesson, Strömsund Sara Linnea Jonsson, Gäddede Mikaela Lif Grindefors, Strömsund Emil Magnusson, Föllinge Linda Nilsson, Hammerdal Lisa Oskarsson, Dorotea Johanna Persson, Strömsund Evelina Solem, Strömsund Louise Åkerlund-Danielsson, Åsele Frida Österberg, Hoting.

Alexandra Ahrens, Strömsund Emelie Andersson, Avesta Benyamin Bergqvist, Trelleborg Christian Bergström, Hammerdal Emma Bäckström, Hoting Ellinor Haldammen, Backe Ellen Hedberg, Strömsund Norah Jonsson, Strömsund Kristoffer Kejving, Strömsund Lina Wilhelmsson, Föllinge Jenny Lindberg, Dorotea Malin Lindmark, Dorotea Hanna Lundqvist, Rossön Moa Lövdahl, Strömsund Emmy Marklund, Strömsund Christian Mårtensson, Backe Lovisa Nilsson, Hammerdal Camilla Norberg, Lavsjön Frida Nyholm, Strömsund Julia Nääs, Hammerdal Emma Olofsson, Strömsund Frida Olofsson, Dorotea Charlotta Persson, Ramsele Helén Tåqvist, Strömsund.

David Andersson, Backe Marcus Bäckström, Strömsund Edvin Ehnberg, Strömsund Christopher Forsmark, Strömsund Paul Graube, Hoting Elias Harrysson, Norråker Anton Johansson, Hoting Joshua Johansson, Strömsund Jesper Lindkvist Ewertzh, Strömsund Mikael Wahlström, Strömsund.



Daniel Andersson, Frösön, Pierre Bryntesson, Rossön, Patrik Eliasson, Mörsil, Johan Garber, Mattmar, Fredrik Grip, Järpen, Dennis Göransson, Östersund, Lena Jonsson, Järpen, Thomas Kristensson, Järpen, Jonas Landberg, Mörsil, Mikael Lund, Hallen, Joakim Lundkvist, Malmberget, Kim Nilsson, Töcksfors, Henrik Nord, Undersåker, Erik Olofsson, Järpen, Melker Pottinen, Undersåker, Malin Pålsson, Mattmar, Dennis Rothoff, Vålådalen, Joel Salomonsson, Järpen, Niklas Sanfer, Undersåker, Stefan Vikström Jonsson, Oviken.

Klara Hjalmarsson, Åre, Philippa Isberg, Åre, Sabina Johansson, Lärbo, Esbjörn Nord, Järpen, Jennie. Klintehamn Norrby, Märta Olson, Åre, Linnea Ottosson Eide, Kullavik, Sara Rönning, Järpen, Ida Sahlberg, Åre, Martina Willners, Åre.

Magnus Andersson, Järbo, Philip Aspebo, Malmberget, Anton Björklund, Matfors, Mathias Frykholm, Sköndal, Isak Gidlund Riabacke, Sundsvall, Magnus Granér, Hörnefors, Magnus Hellström, Mattmar, Filip Johansson, Leksand, Sara Klang, Hassela, Anton Lithén, Alnö, Alexander Rosén, Sollentuna, Viktor Schotte, Siljansnäs, Felix Stolpe, Sollentuna, Johan Sundman, Järpen, Oskar Teike Vestling, Bergsjö, Robin Vretström, Duved, Victor Wulff, Järpen, Max Åkerström Hedvall, Funäsdalen, Anton Östlund, Harmånger.

Robin Ejenstam, Mattmar, Ludwig Ericsson, Duved, Lars Hansson Idoff, Åre, Sonny Karlsson, Järpen, Jimmy Lindblom, Järpen.

Erik Andersson, Mörsil, Jonatan Andersson, Järpen, Karl-Håkan Ottosson, Hallen, Linus Viman, Mörsil.

Viktor Aldevärn, Nälden, Mattias Andersson, Lit, Mattis Bergetorp, Nälden, André Dalkarl, Vörå, Robert Dufva, Domsjön, Freddie Grann, Bålsta, Fredrik Hesse, Järpen, Dennis Holmström, Norsjö, Linus Johansson, Örnsköldsvik, Arjuna Kendziersky, Järna, Adam Lindgren, Östersund, Fredrik Qvick, Åmål, Sebastian Tägtström Hesel, Leksand, Patrik Vestling, Falun, Oscar Wiklund, Hudiksvall.

Rickard Björk, Hallen, Andreas Dahlbom, Lit, Alexander Fjellström, Östersund, Karolin Gunillasson-Sevä, Kiruna, Joacim Göransson, Åre, Sebastian Hedberg, Borlänge, Therese Hyldegård, Lidhult, Alexander Johansson, Backe, Olivia Johansson, Östavall, Kristoffer Loo Nordin, Orrviken, Ricky Lorentsson, Hemavan, Eric Mattsson, Undersåker, Anton Nordlander, Matfors, Daniel Paulsson, Hallen, Ossian Sjöström, Aspås, Erik Stigland, Göteborg, David Sundqvist, Lingehed, Sundby Sundvik Markus, Finland, Johan Svensson, Tyresö, Mathias Viklund, Järbo, Douglas Widgren, Uppsala.

Felicia Adobati, Vallsta, Jennifer Andersson, Bräcke, Joel Aronsson, Växjö, Maria Askeljung, Gnesta, Christoffer Axelsson, Hölö, David Axtelius, Täby, Fredrk Bergman, Härnösand, Fredrik Bernhardsson, Östersund, Alexander Berntsson, Göteborg, Dennis Bylund, Matfors, Alexandra Dahlund, Järpen, Amanda Eliasson, Mörsil, Julia Eriksson, Arboga, Robbin Forselius, Josefin Forsgren, Gällö, Alice Frank, Ljusterö, Elliot Franzén, Duved, Axel Fältström, Ockelbo, Caroline Gjendahl, Umeå, Anita Glein, Mörsil, Amandus Gunhardsén, Åhus, Lina Hagebö, Vallentuna, Joakim Hall, Trångsund, Kevin Hansen, Arjeplog, Maja Herrgård, Sandviken, Lucas Jaktlund, Erikslund, Sara Jarefalk, Södertälje, Lisa Jilka, Sandviken, Anton Jagrell, Vallentuna, Hampus Karlsson, Sunne, Karl-Mikael Kind, Mörsil, Elina Lif, Junsele, Sunne Ljungdahl Ed, Linus Lundkvist, Östersund, Marie-louise Magnusson, Forsa, Erik Marklind, Stjärnlöv, Unni Müller, Duved, Dahlmark Ida Myrland, Pilgrimstad, Linda Nilsson, Ljusterö, Rinthorn Ninmanee, Gustavsberg, Ewelina Olausson, Dvärsätt, Sara Olsson, Sandviken, Linus Palmqvist Appelqvist, Solna, Minna Paulsson Hedman, Stockholm, Emelie Persson, Ljusdal, Madeleine Persson, Mörsil, Joel Petersson, Östersund, Pernilla Rydalm, Docksta, Sebastian Sandberg, Järfälla, Alexander Segelbrant, Nälden, Anton Silfast, Njurunda, Christoffer Silverdal, Uddevalla, Erika Stenmark, Junsele, Jeanette Stensson, Hedared, Karl Stjernholm, Stockholm, Matilda Ström, Stöde, Christoffer Tagg, Hassela, Sandviken Tano Jessica, Ante Thoring, Falun, Jonas Thuresson, Huddinge, Robin Tidblad, Bandhagen, Enånger Ullmark Albin, Matilda Wallgren, Södertälje, Victor Wembrand, Hofors, Emma Widholm, Hallen, Joacim Wikström, Pilgrimstad, Moa Maria Windh Källberg, Nora, Lovisa Wårell, S Sunderbyn, Matilda Wästholt, Ljusdal, Viking Öhrbom Spitzinger, Järpen, Emil Österberg, Gräddö.

Johan Emil Agnvall, Åre, Filip Aguirre, Åby, Elias Alvebro, Lit, Johan Andersson, Trångsviken, Olof Andersson, Lit, Jonas Bengtsson, Leksand, Per Berge, Åre, Sanna Bergstedt, Mörsil, Martina Björklund, Undersåker, Madeleine Bohlin, Sveg, Katja Davidsson, Österskär, Gabriella Edebo, Solna, Håkan Emilsson, Offerdal, Johanna Ernback, Umeå, Fredrik Gunnarsson, Gävle, Jessica Gydemo, Karlstad, Astrid Hultberg, Sollentuna, Rasmus Hörnfeldt, Strömsund, David Jansson, Rottneros, Rasmus Jämting, Trångsviken, Linn Kvarme, Järpen, Joel Larsson, Undersåker, Gustav Lindblad, Fränsta, Louise Loberg, Åre, Felicia Lundgren, Sala, Alex Lundin, Malmköping, Patrik Millestu, Hammerdal, Therese Moberg, Östavall, Sofia Möckelind, Järfälla, John Nilsson, Järfälla, Marie Nilsson, Järpen, Ville Nilsson, Undersåker, Oskar Norin, Mörsil, Oskar Olofsson, Undersåker, Angelica Olsson Myrhee, Järpen, Victor Olsson, Söderhamn, Niklas Palmqvist, Undersåker, Isabell Persson, Städe, Therese Prestberg, Järpen, Sara Sigurdson, Åre, Gustaf Steinvall, Stocksund, Mikael Strandberg, Mörsil, Tintin Sundfeldt, Ekerö, Amelia Svedin, Hallen, Katja Svensson Nordenskiöld, Åre, David Sätherberg Ekstrand, Åre, Johan Törnvall, Hallen, Carolina Viklund, Luelå, Hanna Wahlund, Järpen, Johanna Widholm, Hallen, Stina Wignäs Forsman, Duved, Daniel Wikestad, Hestra, Rafarel Ziefle Lavatt, Ekerö, Carl-Johan Östblom, Bromma.

Sara Brandt, Järpen, Viktoria Hansson, Mattmar, Victoria Håkansson, Järpen, Emelie Lind, Järpen, Rebeca Persson, Duved.

Victoria Arvstrand, Åre, Julia Björkstrand, Järpen, Linn Björö, Sollentuna, Simon Blom, Luleå, Mattias Bångman, Offerdal, Henrik Casserlund, Månkarbo, Isabella Danberg, Gästrike-Hammarby, Sofie Elebro, Marsfjäll, Emil Eriksson, Sandviken, Ludwig Eriksson, Linköping, Ludvig Fjällström, Åre, Linn Göransson, Järpen, Sofie Hansson, Järpen, Natalie Hermansson, Luleå, Erica, Hillrings, Rättvik, Isabelle Jansson, Sälen, Linnea Jabeskog, Mullsjö, Hanna Jakobsson, Åre, Emelie Johansson, Ulricehamn, Sofie Karlsson, Huddinge, Josefin Larsson, Nol, Jens Lauritz, Åre, Olivia Leandersson, Jamjö, Lova Lekare Graaf, Järpen, William Lord, Åre, Gustav Lundbäck, Gammelstad, Jenni Lundh, Frösön, Christopher Mafi, Sundsvall, Martin Nilsson, Nyköping, Lillemor Nyman, Järpen, Alexander Olofsson, Åre, André Olofsson, Gävle, Katarina Olssson, Fränsta, Hanna Persson, Mörsil, William Peterson, Åre, Amanda Queckfeldt, Åre, Caroline Rasteby, Frösön, Felicia Rosén, Umeå, Christofer Rydstedt, Flen, Mattias Rönngren, Åre, Moa Salén, Duved, Malin Selling, Umeå, Björn Sjölander, Järpen, Eivind Stenström, Undersåker, Linda Strandberg, Mörsil, Rebecca Svensson, Mörsil, Victor Södergren, Åre, Zackarias Toresson, Varberg, Ville Tågefeldt, Undersåker, Hanna Westman, Villands Vånga, Agnes Åsander Granh, Näsviken, Stina Åsell, Järpen.




Kristoffer Berglund, Östersund, Marcus Carlsson, Brunflo, Bengt-Olov Eriksson, Pilgrimstad, Josefin Fjellström, Brunflo, Johanna Flink, Frösön, Rikard Folkesson, Nälden, Wictoria Hall, Östersund, Sara Henriksson, Brunflo, Andréas Johansson, Östersund, Elina Lindé, Aspås, Andreas Ljungqvist, Östersund, Alexandra Lundin, Brunflo, Emelie Mikaelsson, Tandsbyn, Tobias Notfors, Östersund, Timna Olsson, Lit, Malin Persson, Östersund, Jonas Petrusson Lek, Bräcke, Hanna Sellén, Tandsbyn, Daniel Sjöström, Östersund, Elin Skoglund Lyrén, Brunflo, Patrik Speijer, Östersund, Julia Strand, Östersund.

Louise Berglund, Östersund, Kristine Granrud Aune, Brunflo, Tomas Johansson, Gällö, Felix Jonsson, Krokom, Beatrice Magnusson, Lit.

Nicklas Alfredsson, Bräcke, Daniel Andersson, Frösön, Patrik Andersson, Hammarstrand, Andreas Bengtsson, Sveg, Per Berge, Bruksvallarna, Anton Brorsson, Brunflo, David Burström, Ås, Gustav Carlsson, Östersund, Jimmy Dillner, Östersund, Johan Folkesson, Nälden, Jimmy Forsberg Moén, Sveg, William Franzén, Frösön, Victor Gundt, Dvärsätt, Dennis Göransson, Östersund, Victor Hallquist, Åsarna, Robert Hoof, Frösön, Stina Häggmark, Frösön, Pontus Johansson, Östersund, Peter Jonasson, Frösön, Kristoffer Jonsson, Överturingen, Alexander Jonsson Larsson, Bräcke, Arvid Lidvall, Föllinge, Dennis Lindström, Stugun, Mattias Morlind, Klövsjö, Christoffer Mårtensson, Aspås, Kristoffer Nilsson, Gällö, Jesper Nordgren, Frösön, Martin Olingdal, Sveg, Ante Olofsson, Häggenås, Johan Olofsson, Offerdal, Robin Olofsson, Krokom, Johan Olsson, Sveg, Anton Pettersson, Gällö, Peter Selén, Östersund, Jonas Stenvall, Sveg, Johan Strandberg, Gällö, Pontus Sund, Bräcke, Isabelle Sundberg, Hammarstrand, Emil Svensson, Överturingen, Elina Svensson Mårtensson, Lit, Patrik Svensson, Östersund, Jesper Vallberg, Östersund, Matthias Wasell, Hammarstrand, Cristhian Wassdahl, Nälden, Simon Wolfenstein, Gällö.

Lina Bodin, Östersund, Anders Laxvik, Östersund, Sigrid Persson, Stora Blåsjön, My Persson Stafrén, Föllinge, Johanna Silfver, Östersund, Linn Svensson, Svenstavik, Sinan Tanrisever, Östersund, Samuel Wass, Frösön.

André Andersson, Östersund, Henrik Andersson, Östersund, Niklas Andersson, Föllinge, Amange Aziz Rasul, Östersund, Robin Backlund, Östersund, Tobias Berglund, Brunflo, Lukas Björk, Åre, Christin Einarsson, Järpen, Stefan Eliasson, Östersund, Axel Eriksson, Hackås, Simon Ernstedt, Brunflo, Pär Fahlén, Krokom, Alexander Fjellström, Östersund, Anton Fredriksson, Stugun, Nicklas Frögren, Föllinge, André Granlöf, Stugun, Petter Haraldsson, Östersund, Marcus Ogemar Hellgren, Östersund, Douglas Jesperson, Rätan, Karl Johansson, Klövsjö, Mattias Jonsson, Stugun, Sebastian Jordahl, Frösön, Mattias Kjelsson, Östersund, Jesper Larsson, Östersund, Christoffer Millberg, Tandsbyn, Andreas Nilsson, Östersund, Christian Norlander, Aspås, Robin Olsson, Mörsil, Viktor Olsson, Östersund, Fredrik Persson, Sveg, Hampus Sjöström, Östersund, Tobias Stenmark, Östersund, Oskar Stockfelt, Lit, Jesper Stugård, Stugun, Johan Svanberg, Hackås, Ida Svanold, Lillhärdal, Tim Van Den Brink, Krokom, Tore Walldén, Ås, Alexander Westerlund, Frösön, Maria Westlund, Vemdalen, Robin Widmark, Brunflo, Emil Åhlin, Östersund, Joakim Ängehov, Aspås, Fredrik Östgren, Aspås, Martin Östgren, Aspås, Nils Östman, Hackås.

Emanuel Andersson, Föllinge, Marcus Brink, Fåker, Mattias Broddesson, Brunflo, Tobias Danielsson, Krokom, Joel Einebrant, Svenstavik, Pär Engegren, Ramsele, Wictor Eriksson, Brunflo, Johan Funseth, Strömsund, Jesper Grelsson, Backe, Joacim Göransson, Svenstavik, Andreas Halvarsson, Hackås, Per Hammarling, Brunflo, Henrik Hanning Norman, Östersund, Isak Högare, Vemhån, William Jesperson, Rätan, Fredrik Karlsson, Östersund, Simon Kristoffersson, Orrviken, Anton Larsson, Gällö, Jimmy Lindberg, Brunflo, Daniel Linden, Hammerdal, Andreas Lindgren, Krokom, Alexander Myrstad, Häggenås, Lukas Nilsson, Östersund, Dennis Olsson, Lit, Gustav Renvall, Stugun, Markus Sjögren, Dvärsätt, Joakim Strömdahl, Brunflo, Emil Sundvisson, Åsarna, Peter Svedestedt, Krokom, Anton Svensson, Överturingen, Cristoffer Wilhelmsen, Östersund.

Lili Beke, Frösön, Alexandra Bergström, Gällö, Rebecca Bergström, Frösön, Tove Dahlberg, Hammarstrand, Ludvig Junehag, Frösön, Hanna Lindgren, Brunflo, Maja Mixter, Föllinge, Emma Nilsson, Östersund, Kata Nilsson, Östersund, Sofie Nordell Dalhaug, Östersund, Johanna Palm, Östersund, Simone Rindberg Häggblad, Östersund, Nathalie Sandström, Östersund, Isabelle Strömberg, Östersund, Emma Westerlund, Östersund.

Caroline Bengtsson, Östersund, Anna Borin, Oviken, Maybelle Carpio Nyman, Offerdal, Sebastian Darth, Östersund, Anna Dufva, Undersåker, Karl Edfeldt, Nälden, Jesper Ekeroot, Orrviken, Kristina Engström, Hammarstrand, Gina Eriksson, Ånge, Ronja Eriksson, Lit, Anna-karin Fahlén, Hammarstrand, Märta Gustafsson, Östersund, Ellen Hemmingsson, Svenstavik, Max Hällström, Mörsil, Karl Högmark, Orrviken, Frida Jehrlander, Östersund, Anton Johansson, Stugun, Pontus Johansson, Brunflo, Linnéa Kokås Sörgård, Nälden, Joel Larsson, Undersåker, Tove Laurin, Hammarstrand, Sara Markusson, Brunflo, Hanna Olsson, Mattmar, Båvestam Jesper Sandström, Hallen, Hampus Sandström, Brunflo, Eivind Stenström, Undersåker, Jonatan Strömberg, Brunflo, Frida Vallinder, Stugun, Sara Wangby, Brunflo, Henrik Wassenius, Hackås, Martin Wassenius, Hackås, Martina Willners, Åre.

Michael Alsing, Åsarna, Christoffer Backlund, Kälarne, Robin Björklund Jenssen, Östersund, Joel Borgefjäll, Östersund, Joar Broman, Nälden, Pontus Gavelin, Brunflo, David Hällgren, Östersund, André Ifrén, Brunflo, Victor Lautamäki, Gällö, Victoria Nilsson, Nälden, Stine Olsson, Krokom, Johan Oskarsson, Brunflo, Kevin Rosenberg, Tandsbyn, Stina Wedin, Åre.

Hussain Al-dabagh, Östersund, Fredrik Andersson, Östersund, Jack Andersson, Trångsviken, William Andersson, Stugun, Louise Backlund, Hackås, Jonatan Blennefalk, Offerdal, Oskar Boije, Gällö, Fredrik Bylund, Hammarstrand, Felix Cedervall, Stugun, Gitte Christensen, Oviken, Emil Delsius, Svenstavik, Jonas Ek Eriksson, Östersund, Alex Ekstrand, Svenstavik, Andreas Engelin Mattiasson, Offerdal, Tobias Eriksson, Offerdal, Rickard Erlandsson, Bräcke, Emil Falk, Svenstavik, Linda Graff, Östersund, Kristoffer Green, Brunflo, Markus Hemmingsson, Svenstavik, Sebastian Hjalmarsson, Nälden, Jimmy Isander, Föllinge, Robin Israelsson, Hammerdal, Erik Ivarsson, Östersund, Lena Jakobsson, Järpen, Andreas Johansson, Frösön, Emma Jonsson, Offerdal, Sebastian Jonsson, Östersund, Johan Larsson, Krokom, Mattias Larsson, Svenstavik, Niclas Larsson, Bräcke, Alexander Lebas, Östersund, Victor Loftarp, Gällö, Simon Lund, Gällö, Linus Lundmark, Nälden, Christoffer Lönn, Järpen, Mio Modén, Rätan, Mikael Månsson, Offerdal, Seth Nilsson, Krokom, Emil Näslund, Stugun, Kristoffer Olofsson, Nälden, Andreas Olsson, Orrviken, Kajsa Olsson, Hammerdal, Jon Pettersson, Hammarstrand, Elina Puranen, Brunflo, Simon Rickardsson, Brunflo, Marcus Häggenås Sjölund, Timo Strömqvist, Östersund, Tobias Sundell, Tandsbyn, Sebastian Söderberg, Östersund, Elias Tuunanen Andersson, Östersund, Kristoffer Vaksdal, Frösön, Viktor Wahlström, Östersund, Alexander Wikström, Östersund.

Emelie Behm, Brunflo, Linda Blom, Föllinge, Anton Forss, Nälden, Fredrik Jonsson, Lit, Daniel Klots, Hackås, Marcu Larsson, Föllinge, Kristoffer Loo Nordin, Orrviken, Alexander Magnusson, Föllinge, Eric Mattsson, Undersåker, Mårten Myhr, Bruksvallarna, David Nexéus, Ås, Joakim Nilsson, Offerdal, Joakim Nordlöf, Brunflo, Daniel Paulsson, Hallen, Fredrik Persson, Fåker, Johannes Persson, Tandsbyn, Robin Sparrman, Frösön, Ronja Sundström, Hoting, André Viklund, Häggenås, Leonard Wass, Frösön.

Dina Azzam, Göteborg, Jennifer Eriksson, Mörsil, Olle Forsman, Östersund, Sandra Harouky, Östersund, Kristina Heibring, Valsjöbyn, Joel Hellström, Brunflo, Emilia Isberg-lindström, Oviken, Karolin Jonsson, Östersund, Tina Langåssve, Järpen, Sara Lövefelt, Hammarstrand, Björn Martinsson, Pilgrimstad, Viktor Martinsson, Gällö, Sandra Näslund, Offerdal, Sara Olofsson, Östersund, Cecilia Sandström, Frösön, Carola Svanberg, Bräcke, Ida Sävelind, Rätan, Petra Söderberg, Östersund, Eleonor Viksten, Brunflo, Ida Vikström, Sörbygden, Valendina Zamagias, Östersund.

Anneli Andersson, Frösön, Jennifer Andersson, Bräcke, Malin Bergh, Hackås, Sofie Blomström, Östersund, Love Brandon, Östersund, Oliver Ejnebrand, Krokom, Sara Eriksson, Fåker, Ali Farran, Bräcke, Liza Haugskott, Hallen, Madelene Hemmingsson, Trångsviken, Jessica Hultgren, Östersund, Daniella Höglund, Hoting, Elin Höök, Östersund, Marina Johansson, Bispgården, Katarina Jonsson, Föllinge, Mattias Lundgren, Offerdal, Evelina Mattsson, Överturingen, Angelica Nilsson, Frösön, Marcus Nilsson, Bräcke, Malin Olofsson, Östersund, Pontus Olovsson, Gällö, Joel Petersson, Östersund, Hanna Styffe, Bruksvallarna, Morgan Svedblom, Frösön, Shana Marie Thomas, Östersund, Dennis Torin, Bräcke, Pauline Vallberg, Östersund, Alexandra Zackrisson, Oviken, Vasilis Zamagias, Östersund, Emma Åslund, Östersund, Josefine Östlund, Hammarstrand.

Nathalie Barrefjord, Bjurholm, Mikaela Erkstam, Ånge, Linnéa Mesch, Fåker, Victor Rensbo, Krokom, Sanna Toreheim, Frösön.

Emma Gabrielsson, Hammerdal, Anna Moubis, Hammerdal, Ronja Olofsson Magnusson, Krokom.

Sanna Berglund, Undersåker, Zandra Bergman, Hammerdal, Nathalie Engvall, Hammerdal, Linnea Fransson, Sveg, Johanna Hamberg, Tandsbyn, Julia Johansson, Kälarne, Malin Landerberg, Kälarne, Ellen Lindblad, Rätan, Amanda Löfgren, Frösön, Lisa Melander, Östersund, Sophie Moén, Frösön, Ylva Nilsson Lagerkvist, Tandsbyn, Julia Persson, Sveg, Cecilia Strid, Fåker, Emma Strindlund, Hammerdal, Therese Wagelin, Åsarna.

Linda Andersson, Duved, Frida Beimark, Nälden, Hrönn Hedin, Frösön, Rebecca Högberg, Offerdal, Emilia Jakobsson, Kälarne, Josefin Jonsson, Hede, Emma Landén, Ås, Stina Larsson, Duved, Denise Linde, Stugun, Josefin Nordin, Funäsdalen, Sofia Söderin, Östersund, Elna Österhof, Gällö.

Jesper Andersson Lövnord, Gällö, Simon Andreasson, Östersund, Marcus Berglund, Brunflo, Robin Eliasson, Östersund, Andreas Eriksson, Svenstavik, Daniel Israelsson, Östersund, Christoffer Kardin Edberg, Brunflo, Tobias Karlsson, Oviken, Nicklas Krantz, Mattmar, Christian Källström, Frösön, Simon Magnusson, Lit, Marius Nilsson, Ås, Isabell Norberg, Kälarne, Nils Nyman Strååth, Nälden, Filip Olausson, Östersund, Viktor Olsson, Brunflo, David Qvist, Tandsbyn, Joakim Selberg, Östersund, Ossian Sjöström, Aspås, Andreas Öman, Bräcke

Sebastian Ahlström, Ås, Alexander Elofsson, Dvärsätt, Kitty Haagensen Rolandsson, Östersund.

Stefan Berg, Östersund, Emma Bergman, Strömsund, Evelina Bodsäter, Pilgrimstad, Beatrice Eriksson, Hammerdal, Linn Göransson, Järpen, Nina Holmgren, Gällö, Per Larsson, Krokom, Linda Nilsson, Hammerdal, Tina Olofsson, Hammerdal, Sandra Olsson, Lit, Alexander Pelardis, Hammarstrand, Jessica Persson, Östersund, Emmy Thodén, Brunflo, Emma Widholm, Hallen.

Sofia Bergvall, Hammarstrand, Niclas Bertmar, Frösön, Hanna Gunnarsson, Östersund, Emma Gunnholt, Östersund, Erika Hagfeldt, Brunflo, Jessica Hermansson, Gäddede, Pontus Holmgren, Backe, Daniel Holmqvist, Östersund, Robin Johansson, Oviken, Angelica Jonsson, Östersund, Evelina Karlsson, Nälden, Ebba Liljeros, Tandsbyn, Nikolaj Lurje, Frösön, Anna Olsson Molin, Frösön, Anders Nilsson, Östersund, Louise Nilsson, Frösön, Ewelina Olausson, Dvärsätt, Gunnar Orvegård, Frösön, Jacob Oskarsson, Oviken, Amanda Owén, Östersund, Fredrik Persson, Östersund, Saila-marie Persson, Valsjöbyn, Andreas Rande, Frösön, Anton Rinzén, Östersund, Sara Sahlin, Tandsbyn, Maria Svemark, Trångsviken, Sandra Söderberg, Frösön, Gustaf Westerlund, Östersund, Andreas Wihrheim, Krokom, Tim Ringseth Wikman, Östersund.

Elias Alvebro, Häggenås, Patrik Andersson, Östersund, Matilda Angermund, Östersund, Jakob Bank, Frösön, Anna Bergqvist, Mattmar, Matilda Björk, Hallen, Rasmus Brink, Fåker, Hanna Carlsson, Mörsil, Josefin Dalsten, Hede, Petter Danielsson, Bräcke, Gabriella Edebo, Solna, Rickard Edfeldt, Lit, Erika Ekstrand, Hallen, Maria Falkdalen, Frösön, Mia Fastesson, Frösön, Oscar Ferm, Östersund, Henrik Green, Östersund, Alexander Grip, Brunflo, Maja Gunsjö Eriksson, Östersund, Jannie Haraldsson, Östersund, Moa Holmgren, Häggenås, Astrid Hultberg, Sollentuna, Liv Höckertin, Östersund, Mattias Jons, Östersund, Erica Jonsson, Lit, Sofia Jonsson, Östersund, Majdd Kamal, Östersund, Martina Kask, Östersund, Anna Kuhlefelt, Östersund, Julia Lindahl, Frösön, Clara Lindström, Stugun, Patricia Lundberg, Frösön, Micael Makenzius, Östersund, Patrik Millestu, Hammerdal, Elina Myrestaf, Bruksvallarna, Sofia Möckelind, Järfälla, Tobias Nilsson, Offerdal, Peter Olsson, Brunflo, Therese Ottosson, Oviken, Karl Persson, Brunflo, Ludvig Persson, Krokom, Nils Persson, Östersund, Susanne Persson, Bräcke, Frank Petersson, Östersund, David Ragnarsson, Brunflo, Philipp Rossdeutscher, Dvärsätt, Nikita Savander, Brunflo, Anton Simonsson, Offerdal, Brian Slinger, Hammarstrand, Frida Sohlberg, Sollentuna, Anton Strandberg, Tandsbyn, Ida Stuenes, Östersund, Emma Styf, Östersund, Tintin Sundfeldt, Ekerö, Johanna Sundh, Brunflo, Mattias, Sundin Lit, Carolin Svensson, Lit, Elin Svärd, Svenstavik, Ekstrand David Sätherberg, Åre, Julius, Wermelin, Östersund, Sanne Wermelin, Östersund.

Elin Andersson, Ås, Hanna Arvidsson, Östersund, Kamilla Bayrak, Frösön, Olle Collberg, Frösön, Karin Edler, Frösön, Johanna Eriksson, Östersund, Charlie Forsgren, Östersund, Freja Handler, Åsarna, Katarina Helmersson, Brunflo, Karin Jonsson, Kälarne, Vivianne Khalaf, Östersund, Simon Kirké, Östersund, Hanna Lekedal, Frösön, Fredrik Ljungberg, Östersund, Tobias Magnusson, Östersund, Elin Mårtensson, Östersund, Hannes Mäki, Östersund, Sara Nathanaelsson, Östersund, Caroline Nordenberg, Östersund, Jennifer Nordlöf, Ås, Frida Norén, Östersund, Anton Olofsson, Svenstavik, Hanna Olsson, Svenstavik, Maja Persson, Stugun, Olivia Pierre, Östersund, Jonatan Redfors, Östersund, Clara Smith, Frösön, Vanja Starlander, Östersund, Christoffer Tiger Bodlund, Hammarstrand, Anton Winnberg, Bräcke, Hanna Wirström, Östersund, Danielle Ydstål, Dvärsätt.

Felicia Ahlström, Ås, Erica Andersson, Kälarne, Cecilia Ark, Storlien, Max Backlund, Östersund, Linnéa Backman, Järpen, Anders Berg, Östersund, Emelie Berggren, Krokom, Malin Bergqvist, Frösön, Karin Bergström, Östersund, Jan-Olof Blime Strömberg, Brunflo, Pär Bäckman, Östersund, Linda Edin, Hammarstrand, Katrin Eriksson, Åsarna, Linnea Figaro, Östersund, Sofia Åkerlind Forseth, Frösön, Malin Hagström Esbjörnsson, Östersund, Emma Holm, Brunflo, Marielle Holtan, Östersund, Clara Högberg, Bräcke, Victoria Ifrén, Östersund, Sofie Johansson, Järpen, Elin Larsson, Häggenås, Moa Löfhaugen, Rätan, Lars Jonas Lööv, Sveg, Emil Magnusson, Föllinge, Caroline Mesch, Hallen, Ronja Moén, Frösön, Josefine Myrén, Östersund, Nathalie Nilsson, Malung, Lizette Nordqvist, Lit, Annie Persson, Nälden, Johanna Persson, Östersund, Åsa Persson, Östersund, Anahita Shahbazan, Östersund, Robin Simonsson, Östersund, Kevin Sjödin, Brunflo, Simon Svaleryd, Östersund, Louise Ulander, Östersund, Amanda Walseth, Östersund, Johanna Widholm, Hallen, Linnea Zakrisson, Oviken, Kristina Ögren, Åsarna, Pierre Öhlund, Bispgården, Sabina Östling, Östersund.

Viktor Ahlzén, Ås, Emma Ajax, Frösön, Jennifer Almlöf, Östersund, Adam Andersson, Östersund, Rebecca Berg, Stugun, Brita Bergefors, Östersund, Filip Berggren, Oviken, Richard Bergman, Östersund, Rikard Bertilsson, Östersund, Eric Blomdahl, Hudiksvall, Frida Boberg, Östersund, Jonathan Borgström, Östersund, Gustaf Breding Nilsson, Östersund, Angelica Brennerskiöld, Östersund, Mattias Bångman, Offerdal, Jonas Calla, Östersund, Anthon Cassman, Ås, Sofie Classon, Hackås, Thobias Cogrell, Oviken, Andreas Danielsson, Östersund, Jannike Edfalk, Oviken, Mattias Edholm, Östersund, Jakob Edlund, Östersund, Emilia Eldh, Dvärsätt, Magdalena Eliasson, Edsele, Nils Elmlund, Frösön, Johanna Engström, Östersund, Sara Ericsson, Brunflo, Ida Eriksson, Östersund, Josefin Hamrin Eriksson, Frösön, Linn Eriksson, Östersund, Ludvig Dahlin Eriksson, Frösön, Elise Eskilsson, Stugun, Julia Fagerström, Östersund, Fredrik Falkenberg, Oviken, Sebastian Ferm, Östersund, Evelina Forseth, Åsarna, Oskar Forseth Zakrisson, Brunflo, Felix Franzén, Östersund, Oskar Franzén, Östersund, Sara Fresker, Östersund, Renée Frändén, Östersund, Amina Ftaieh, Krokom, Kristin Fundin, Oviken, Oskar Garli, Östersund, Johanna Grimsved, Ås, Linnea Gröndahl, Östersund, Viktor Gustafsson, Vaxholm, Cecilia Gälliner, Hammerdal, Ellinor Gärdin, Östersund, Cecilia Göransson, Krokom, Rebecca Hagnestad, Tandsbyn, Emelie Hallenborg, Kälarne, Frida Hansson, Lillhärdal, Joakim Hedlund, Östersund, Katarina Hedman, Nälden, Simon Hellström, Brunflo, Kajsa Helmersson, Östersund, Elin Hennebo, Åsarna, Mattis Hiltula, Frösön, Max Hjalmarsson, Östersund, Sofia Hjalmarsson, Östersund, Niclas Hjelm, Östersund, Hugo Hultin, Brunflo, Jakob Iwars, Östersund, Lisa Jilka, Sandviken, Emelie Johansson, Olricehamn, Emma Johansson, Ås, Karolina Johansson, Oviken, Karoline Johansson, Östersund, Linnéa Johansson, Ås, Marcus Johansson, Frösön, Pontus Johnson, Östersund, Agnes Jonasson, Frösön, Christoffer Jonasson, Östersund, Clara Jonsson, Frösön, Emelie Jonsson, Östersund, Lucas Jonsson, Frösön, Lina Kardin, Östersund, Marie Karlsson, Östersund, Vera-linn Karlsson, Krokom, Thomnai Korkaew, Östersund, Linda Kristiansson, Dvärsätt, Daniel Köhler, Frösön, Felix Körner, Brunflo, David Larsson, Östersund, Åsa Larsson, Östersund, Stina Levén, Hackås, Patrik Lindé, Ås, Malin Lindmark, Brunflo, Nike Lindstedt, Östersund, Björn Lindström, Östersund, Carl Ling, Frösön, Amanda Lundin, Kälarne, Malin Lundqvist, Östersund, Patrik Lundström, Krokom, Maja Löf, Frösön, Marielle Löfgren, Oviken, Mathilda Löfvenberg, Frösön, Jesper Magnusson, Östersund, Nizam Magomedov Shamil, Frösön, Gustav Martinelle, Frösön, Oskar Martinelle, Frösön, Carl Melin, Östersund, Julia Menga Hörnfeldt, Östersund, Anton Modigh, Östersund, Jenny Molander, Oviken, Atle Morseth Edvinsson, Brunflo, Anton Myhr, Bruksvallarna, Viktor Myhr, Bruksvallarna, Ida Mårtén, Svenstavik, Charlotte Mårtensson Stenberg, Östersund, Niclas. Ånge Möllhagen, Elin Nilsson, Östersund, Emilia Nilsson, Brunflo, Ida Nilsson, Fåker, Johannes Nilsson, Brunflo, Maja Nilsson, Brunflo, Martin Nilsson, Östersund, Michaela Nilsson, Östersund, Nina Norberg, Östersund, Anna Nordberg, Fåker, Bo Nordlander, Östersund, Isabelle Norén, Krokom, Fredrik Norling, Rätan, Elin Norrman, Östersund, Julia Norvall Gradin, Bollstabruk, Christoffer Noterius, Östersund, Marcus Nyberg, Östersund, Patricia Nyberg, Bredbyn, Zandra Oliw, Dvärsätt, Caroline Olofsson, Brunflo, Linus Olofsson, Östersund, Elin Olsson, Brunflo, Kajsa Olsson Holten, Krokom, Dennis Palmqvist, Krokom, Maja Persson, Krokom, Sofie Petersson, Oviken, Sebastian Pettersson, Östersund, Anton Pettersson Stenlund, Östersund, Amanda Queckfeldt, Åre, Filip Regnéll, Ås, Julia Roos, Hammerdal, Julia Runesson, Krokom, Erica Rydin, Östersund, Patrick Sandberg, Östersund, Simon Sandell, Östersund, Kristina Schjelvan, Offerdal, Jonathan Seeman, Östersund, Frida Sjöberg, Östersund, Gustav Skarberg, Östersund, Lars, Solberger, Brunflo, Amanda Spejare, Frösön, William Stein Åslund, Östersund, Erik Strindlund, Frösön, Mårten Svanberg, Hackås, Bob-filip Svensson, Östersund, Erik Svensson, Svenstavik, Olivia Villalba Svensson, Frösön, Karl Söderberg, Frösön, Sofia Söderquist, Krokom, Mauwa Lynda Tanda, Östersund, Åsa Tander, Östersund, Anna Thorell, Ås, Lovisa Thorson, Hudiksvall, Zackarias Toresson, Varberg, Lydia Tullsten, Östersund, Natalie Törnström, Svenstavik, Nils Knudsen Vardam, Östersund, Magnus Viklund, Nälden, John Wahl, Östersund, Per Wangerud, Ås, Fredh Netterström Wedin, Frösön, Jesper Widegren, Östersund, Amelie Wiklund, Frösön, Edvin Wikner, Ås, Emil Zackrisson, Östersund, Ulf Åkerblom, Östersund, Anton Öberg, Frösön.

Eila Abrahamsson, Lit, Isabella Adolfsson, Östersund, August Ahlnäs, Östersund, Ida Alander, Östersund, Johan Andersson, Östersund, Amanda Arnesson, Östersund, Lina Arnstål, Frösön, Sanne Asplund, Frösön, Sandra Blomqvist, Ås, Pedro Boström, Östersund, Hanna Brandén, Östersund, Ronja Byström, Nälden, Linnea Christensson, Lit, Rebecka Dahlgren, Östersund, Fredrik Dahlänger, Svenstavik, Lina Didriksson, Brunflo, Nadia Edfalk, Lit, Lisa Edlund, Östersund, Georg Eriksson, Östersund, Jessika Eriksson, Svenstavik, Caroline Hjälm, Östersund, Kevin Hoflin, Stugun, Matilda Holmberg, Ås, Fredrik Holmström, Östersund, Marcus Ivarsson, Östersund, Emma Jansson, Frösön, Isabell Jemtå, Dvärsätt, Matilda Johansson, Östersund, Elin Jonsson, Brunflo, Pontus Jönsson, Frösön, Amanda Karlsson, Östersund, Daniel Kilheim, Brunflo, Josefine Larsson, Bräcke, Rebecca Lundgren, Frösön, Sanna Lundgren, Nälden, Robin Löjdahl, Svenstavik, Hanna Martinsson, Östersund, Viktor Medén, Svenstavik, Tove Mosten, Dvärsätt, Marie Nilsson, Nälden, Jennifer Norberg, Östersund, Gustaf Nystedt, Östersund, Gustaf Olofsson, Oviken, Erik Olofsson Wessén, Östersund, Lars Olovsson, Östersund, Felix Persson, Dvärsätt, Isabell Rud, Brunflo, Sara Sedin, Östersund, Filip Sjödin, Ås, Alexander Skamangolis, Östersund, Sebastian Wahlborg, Östersund, Vanja Wahlborg, Östersund, Sandra Wall, Östersund, Petter Åkesson, Frösön, Sara Öhlund, Östersund, Adam Österström, Östersund.

Olle Andersson, Gällö, Ida Arvidsson, Östersund, Kamilla Brenje, Östersund, Ninnie Sand Carlsen, Östersund, Sigrid Cederberg, Östersund, Lucas Collins, Hammarstrand, Sara Edin Mårtensson, Brunflo, Marielle Edler, Brunflo, Josefin Enerlöv, Frösön, Madelene Eriksson, Kälarne, Lovisa Högberg, Frösön, Agnes Julin, Östersund, Josefin Kåbjörn, Östersund, Petter Lindell Thelin, Östersund, Felicia Lindström, Östersund, Filippa Lundqvist, Östersund, Filip Mizia, Östersund, Nichelle Murtagh, Oviken, Tove Persson, Stugun, Io Riwik, Östersund, Martin Ruthberg, Åsarna, Maria Rådman, Lit, Emma Rödin, Östersund, Anna Sahlin, Östersund, Fanny Skoknes, Järpen, Isabell Skoknes, Järpen, Anton Tågefelt, Svenstavik, Johan Wallberg, Östersund, Sebastian Åsgårdh, Östersund.

Marcus Adebåge, Stugun, Martin Andersson, Kälarne, Isak Arbman, Östersund, Olof Atthem, Östersund, Fredrik Blomgren, Brunflo, Simon Bäckman, Östersund, Tove Christensen, Frösön, Magnus Dalsätt, Dvärsätt, Emma Englund, Frösön, Jonas Enzell, Krokom, Daniel Eriksson, Sortland, Maximilian Eriksson, Östersund, Björn Estlind, Tandsbyn, Pontus Evertsson, Orrviken, Marcus Fryklöf, Östersund, Karledvin Gadd Ulvås, Frösön, Felix Hallberg Ekspong, Östersund, Hampus Halvarsson, Mattmar, Karin Hedström, Ås, Sebastian Hellund, Östersund, Pontus Helmersson, Östersund, Robin Hoversjö, Funäsdalen, Mats Högberg, Frösön, Mathias Hölling, Östersund, Erik Isberg, Åsarna, Martin Johansson, Frösön, Johan Jonasson, Östersund, Johan Jonsson, Kälarne, Louise Jukkanen, Eskilstuna, Andreas Kammen, Lit, Joakim Kammen, Lit, Kristoffer Kammen, Lit, Jesper Kristensen, Svenstavik, Filip Kärrman, Tandsbyn, Petter Larsson, Frösön, Alexander Lemmetyinen, Brunflo, Johan Lilja, Oviken, Måns Lindgren, Brunflo, Erik Löw, Bräcke, Alexander Madsen, Östersund, Ida Magnusson, Östersund, Oskar Medén, Östersund, Julia Morén, Östersund, Victor Morin, Bräcke, Niklas Möller, Frösön, Jonathan Nielsen, Östersund, Oscar Norrman, Frösön, Nelly Nygaard, Krokom, Michael Näs, Frösön, Marcus Olenäs, Offerdal, Amanda Olsen, Östersund, Jonas Olsson, Krokom, Sarah Omberg, Krokom, Linn Persson, Ås, Therese Persson, Östersund, Carl Plöen, Östersund, Anton Pålstam, Östersund, Felix Sanchez Berlanga, Frösön, Isac Edberg Skoglund, Tandsbyn, Anton Strömberg Carlsson, Östersund, Aron Strömgren, Östersund, Henrik Sundin, Östersund, Johan Törnvall, Hallen, Dan Valtersson, Östersund, Gustav Vesterblom, Lit, Filip Wagenius, Bruksvallarna, Viktor Wallentin, Frösön, Simon Ward, Östersund, Emanuel Wessén, Östersund, Linda West, Östersund, Henrik Wikman, Brunflo, Josefin Wångenberg, Östersund, Jenny Wärdell, Ås, Robin Zakrisson, Frösön, Tim Åkerlund, Hammarstrand, Andreas Ängehov, Krokom.

Emelie, Eriksson, Åre Natalie, Pettersson, Östersund Johan, Rudfjäll, Strömsund.

Hanna, Eriksson, Ragunda Hanna, Håkansson, Krokom Andreas, Lif, Krokom Eva-Maria, Nilsson, Östersund Ester, Szucs, Bräcke.

Andreas, Karlsson, Krokom Jan-Erik, Karlsson, Östersund Patrik, Schedin, Östersund.

Sara, Andersson, Östersund Johanna, Hemmingsson, Östersund Anton, Koijan, Härjedalen.

Anders, Danielsson, Bräcke Per-Erik, Eriksson Holmgren, Dorotea Petra, Liden, Östersund.

Tina, Cedervall, Strömsund Lovisa, Danielsson, Berg Malin, Laine, Bräcke Frida, Palm, Krokom Linda, Svensson, Bräcke Emelie, Sköld, Krokom Denise, Ullström, Åre.

Lina, Bergqvist, Åre Elin, Jonsson, Strömsund Natalie, Liljeteg, Bräcke Robin, Roos, Östersund Sandra, Stenqvist, Strömsund Angelica, Sundkvist, Östersund Vanessa, Tsampikakis, Östersund.

Simon, Bill, Östersund Jonas, Johansson, Berg Daniel, Norell, Östersund Adam, Näslin, Ragunda Magnus, Pettersson, Ragunda Michael, Smith, Bräcke Emil, Sundelin, Krokom Gustav, Söderberg, Östersund.

Nathalie, Groth, Bräcke Pontus, Vesterlund, Strömsund.



Emma Eriksson Norman, Frösön, Lizette Falkstigen, Östersund, Jonas Friberg, Hässleholm, Rasmus Frisk, Orrviken, Maja Grinde, Föllinge, Jessika Hagenvald, Stora Blåsjön, Iye Hagström, Nälden, Ella Larsson, Frösön, Emma Larsson, Bräcke, Maria Lilliehöök, Frösön, Mathias Lundahl, Storlien, Ronja Nilsson, Östersund.

Stina Amundsson, Sveg, Paulina Bodin, Sollefteå, Amanda Bruman, Bräcke, Elin Eriksson, Bräcke, Louise Hedström, Järpen, Irma Lennartsson, Hallen, Ronja Norlén, Mörsil, Lovisa Strandberg, Östersund, Ronja Österud, Hammerdal.

Alexander Almström, Östersund, Dennis Andersson, Nälden, Sara Bodén, Östersund, Rob Carlberg, Östersund, Kristin Eliasson, Åsarna, Fredrik Eriksson, Brunflo, Rebecka Hansson, Hammarstrand, Angelica Johansson, Brunflo, Alexander Lindberg, Klövsjö, Philip Lindow, Frösön, Douglas Lundqvist, Lit, David Melin, Östersund, Anders Nilsson, Gällö, Christoffer Nordenström, Hammarstrand, Rebecca Oscarsson, Gällö, David Rosberg, Trångsviken, Erik Stensmo, Gällö, Lina Tallgren, Frösön.

Malin Andersson, Järpen, Cazandra Bergkvist, Östersund, Lisa Brandén, Vemdalen, Emma Carlsson, Östersund, Angelika Eriksson, Storlien, Linda Forss, Orrviken, Elin Jansson, Järpen, Elin Johnsson, Hammarstrand, Hanna Johnsson, Hammarstrand, Graaf Lova Lekare, Järpen, Josefin Liljedahl, Frösön, Sofia Lindgren, Brunflo, Lovis Nykvist, Järpen, Moa Olofsdotter, Undersåker, Ida Olsson, Duved, Myrhee Angelica Olsson, Järpen, Emma Omberg, Nälden, Lisa Qvarngård, Ås, Ida Rensbo, Krokom, Linda Strandberg, Mörsil, Josefin Sunding, Mattmar, Rebecca Svensson, Mörsil, Ida Söderhielm Nylander, Åre, Karolina Tängmark, Brunflo, Sara Wiklund, Orrviken, Ellenore Öhgren, Östersund.

Tim Granholm, Hoting, Victoria Gruvelgård, Föllinge, Sara Hjelm, Hede, Kristel Kerstholt, Kristinehamn, Håkan Magnusson, Östavall, Anna Moen, Klövsjö, Jessica Råström, Kusmark, Mimmie Stålhandske, Sveg, Alma Svensson, Frösön, Malin Söderback, Trångsviken, Maria Westlund, Östersund, Muhammet Özdemir, Östersund.

Frida Alfredsson, Gäddede, Marika Backman, Hede, Leila Kaipova, Bräcke, Rebecka Norberg, Bräcke, Emma Strid, Gäddede, Stina Åsell, Järpen.

Tim Berg, Frösön, Emma Bäckström, Hoting, Kara De Wachter, Ytterhogdal, Anna Englund, Gällö, Andrèe Gabrielsson, Ås, Elin Horneij, Gällö, Nils-Erik Karlsson, Aspås, Silje Martinsen, Dvärsätt, Martina Midbjer, Bräcke, Malin Nilsson, Östersund, Karl Pettersson, Frösön, Hussein Walai, Östersund, Emma Wennström, Bräcke, Hannah Wolgast, Offerdal.



Robert Andersson, Svenstavik, Maria Bergstrand, Östersund, Robin Björnerud Ohlsson, Strömsund, Erik Björström, Gällö, Johan Bäckström, Vemhån, Peter Ericsson, Svenstavik, Joel Eriksson, Östersund, Marcus Evertsson, Bräcke, Johannes Falkelind, Östersund, Nick Hagström, Häggenås, Christoffer Holm, Östersund, Johan Horneij, Dvärsätt, Fredrik Häggström, Aspås, Simon Ivarsson, Brunflo, Daniel Johansson, Järpen, Axel Jonsson, Häggenås, Mikael Jönsson, Hoting, Johan Karlsson, Östersund, Lars Knutas, Östersund, Linda Lindgren, Offerdal, Stefan Lindholm, Östersund, Peter Lundgren, Frösön, Anton Martinsson, Östersund, Alexander Molin, Brunflo, Andreas Nilsson, Brunflo, Anders Nyberg, Östersund, Anton Olsson, Bräcke, Måns Olsson, Gällö, Linus Paulsson, Brunflo, Theo Axelsson Paulsson, Östersund, Billy Rask, Offerdal, Anders Rindberg Bergdal, Häggenås, Simon Roos, Östersund, Rasmus Sjövill, Gällö, Simon Thornberg, Strömsund, Anton Thörner, Gällö, Tobias Tuveland, Östersund, Anton Vallin, Östersund, Daniel Viggesjöö, Frösön, Olle Warne, Torshälla, Per Weilert Wiberg, Östersund, Johannes Wikström, Pilgrimstad.

Magnus Andersson, Hammerdal, Rufina Arzumanova, Östersund, Tobias Bergander, Frösön, Marie Bixo Hellman, Krokom, Albin Bågling, Hammerdal, Philip Cronheden, Ås, Robert Danielsson, Lit, Madeleine Eén, Pilgrimstad, Hanna Einebrant, Svenstavik, Moa Englund, Östersund, Erik Eriksson, Pilgrimstad, Ludvig Eriksson, Östersund, Madeleine Eriksson, Östersund, Sara Eriksson, Ås, Rebecca Ernkvist, Lit, Evelina Esbjörnsson, Svenstavik, Nikita Filén, Östersund, William Fredriksson, Nyland, Sofia Haase, Östersund, Ellinor Haldammen, Backe, Ann-sofie Hallin, Östersund, Marie Hautamäki Jansson, Hammerdal, Hanna Holmqvist, Svenstavik, Dennis Häffner, Kristineberg, Rebecca Isacsson Dalby, Krokom, Kerstin Jönsson, Hammerdal, Kristoffer Jönsson, Hammerdal, Simon Kaiser, Offerdal, Jonathan Kristiansson, Frösön, Elin Landén, Svenstavik, Sonny Landgren, Oviken, Sara Landsten, Lit, Rebecca Larsson, Föllinge, Sandra Lassinantti, Östersund, Fredrik Lindau Van Der Linden, Östersund, Daniel Löfgren, Hammerdal, Emil Nordlander, Brunflo, Emelie Näslund, Hoting, Jerry Sellström Näsman, Östersund, Albert Olsson, Svenstavik, Olivia Olsson, Krokom, Emil Persson, Hammarstrand, Madeleine Persson, Mörsil, Ninni Rönnevall, Ljungdalen, Joachim Samuelson, Frösön, Sabine Simonsson, Pilgrimstad, Jimmy Sjölander, Östersund, Madelene Strandberg, Gällö, Amanda Sundberg, Ås, Fredrik Sundfors, Dvärsätt, Johan Sundman, Järpen, Fabian Tjernström, Ås, Lisa Trox Holmbom, Östersund, Peo Ögren Turesson, Hammerdal, Louise Westlin, Östersund, Caroline Öfvergren, Överturingen.

Andreas Bengtsson, Undersåker, Andreas Erlandsson, Oviken, Fredrik Hedkvist Lundin, Ås, Tommie Johansson, Oviken, Anna Nilsson, Svenstavik, Magnus Pettersson, Ås, Marthin Silfver, Dvärsätt, Jim Werner, Brunflo.

Viktor Ageskär, Östersund, Martina Amrén, Hammarstrand, Gisela Andreasson, Nälden, Josefin Arvidsson, Mörsil, Hussein Azzam, Östersund, Dennis Backlund, Sörbygden, Bring Julia Berg, Trångsviken, Oscar Berglund, Östersund, Tobias Blomberg, Brunflo, Maja Broström, Brunflo, Simon Brännlund, Östersund, Daniel Carlsson, Rätan, Tova Dahlmark, Pilgrimstad, Alexander Mannsdorff Djurberg, Östersund, Emil Djuse, Östersund, Marina Eriksson, Offerdal, Ronja Forsberg, Krokom, Simon Forsmark, Östersund, Olle Fridell, Brunflo, Emil Gabrielsson, Östersund, Stina Grahn, Älvsbyn, Tobias Hansson, Bispgården, Tove Hemström, Tallåsen, Thomas Henriksson, Hackås, Elin Jakobsson, Nälden, Adam Johansson, Vaxholm, Henrik Johansson, Brunflo, Alfred Jonasson, Östersund, Morgan Jonsson, Östersund, Pelle Karlsson, Hackås, Karl-mikael Kind, Mörsil, Richard Landin, Ås, André Lemon, Bräcke, Linnea Lidén, Ramsele, Victor Lundberg, Sörbygden, Tor Lundell, Bispgården, Hampus Lundkvist, Backe, Oscar Martinsson, Brunflo, Victor Melander, Strömsund, Marcus Moen Jonsson, Funäsdalen, Christian Mårtensson, Backe, Felix Nordin, Östersund, Tobias Näslund, Krokom, Anton Olsson, Oviken, Marina Olsson, Järpen, Emelie Persson, Ljusdal, Tim Pettersson, Funäsdalen, Marielle Pålsson, Föllinge, Douglas Rasteby, Frösön, Mikael Strandberg, Mörsil, Anton Sunding, Östersund, Kirubel Svedin, Gällö, Amanda Ullén, Dorotea, Hanna Wallin, Nälden, Joacim Westin, Själevad, Love Öien, Ås.

Nicolina Dahlén Alm, Frösön, Linda Berg, Dorotea, Amanda Blomqvist, Funäsdalen, Hanna Bodin, Östersund, Marijana Eliasson, Gäddede, Nichole Elofsson, Östersund, Petra Elsert, Östersund, Nathalie Gawek Arnabo, Offerdal, Therése Hansson, Brunflo, Cecilia Höglund, Rossön, Emilie Kopka, Östersund, Frida Kraft, Hede, Sara Laxvik, Östersund, Rebecka Lysén, Föllinge, Christina Männikkö, Kiruna, Linnea Oskarsson, Föllinge, Erika Panhed, Svenstavik, Ellen Brita-Maria Persson, Valsjöbyn, Vanessa Persson, Söderbärke, Ida Rodeholt, Östersund, Sara Rönning, Järpen, Elin Stenbäck, Östersund, Julia Strömberg, Lit, Caroline Sundvall, Gällö, Jenny Westerling, Älvdalen, Lina Öman, Älvsbyn.



Danielle Elvbo, Lit, Göran Frögren, Föllinge, Sandra Nordmark, Lit, Emma Vinka, Brunflo.

Kevin Andersson, Östersund, Veronica Andersson, Hammarstrand, Josefine Blomfelt, Frösön, Jasmine Bodin, Östersund, Eduard Chumburidze, Östersund, Rita Jonsson, Offerdal, Lisa Danielsson Koivula, Östersund, André Lindberg, Östersund, Maria Lövqvist, Östersund, Viktor Nyman, Ljusdal, Caroline Oxelgren, Östersund, Amanda Samuelsson, Östersund, Natalie Vedin, Häggenås, Andreas Villwock, Östersund.

Frida Engman, Lit, Annika Rensbo, Nälden, Alexandra Wall, Krokom, Ronja Övre, Östersund.

Frej Jönsson, Frösön, Marcus Olsson, Frösön.

Isabell Buske Andersson, Häggenås, Anton Eliasson, Gällö, Anna Ivarsson, Gällö, Gunilla Jenssen, Oviken, Liza Karlsson, Östersund, Johan Loxell, Östersund, Hanne Norrman, Föllinge, Alexandra Olofsson, Östersund, Marielle Sjölund, Östersund, Tea Åhlin, Pilgrimstad.

Frida Annuswer, Frösön, Ida Berg, Östersund, Katja Berg, Östersund, Olle Bertilsson, Östersund, Rasmus Elmgren, Frösön, Petter Ersbo, Östersund, Rasmus Fredriksson, Nälden, Ottilia Hagelqvist, Östersund, Camilla Rimér Högberg, Östersund, Ella Jernström, Östersund, Victor Karlsson, Ödsmål, Olle Norén, Östersund, Petter Olofsson, Lit, Emelie Persson, Gällö, Cecilia Risvall, Brunflo, Lydia Ruhn, Bispgården, Emma Svelander, Hackås, Moa Wahlström, Östersund.

Mer läsning

Annons