Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Här är alla vi som tar studenten!

/

Här är alla vårens studenter, skola för skola.

Annons



Alexander Estmo, Östersund, Tobias Gisselman, Ytterhogdal, Patrik Holmberg, Östersund, André Holmblad, Östersund, Tony Holmström, Börtnan, Andreas Karlsson, Frösön, Ellinor Lidström, Brunflo, Sofie Lundin-Hedlund, Kälarne, Daniel Martinsson, Vigge, Simon Strömqvist, Brunflo.

Henrik Hallgren, Vemdalen, Frida Söderkvist, Föllinge, Therese Id, Idre.

Alexandra Olofsson, Strömsholm, Moa Ullén, Rörström.

Jenny Dalin, Svenstavik, Matilda Enberg, Söderhamn, Maja Nilsson, Svenstavik, Emily Wallin, Sundsvall.

Frida Hallquist, Åsarna, Petra Nilsson, Åsarna, Carl Olander, Billdal, Emelie Stark, Noraström, Zakris Strömqvist, Östersund, Markus Svelander, Klövsjö, Lisa Svensson, Åsarna, Patrik Tallbom, Östersund.

Emma Engberg, Östersund.

Nicklas Bergström, Sveg, Erik Carlsson, Östersund, Andreas Haugen, Frösön, Joakim Hillhage, Funäsdalen, Daniel Larsson, Östersund, Mattias Lassinanti, Östersund, Emil Nilsson, Fåker, Magnus Proos, Ytterberg, Robin Wessén, Tandsbyn, Viktor Öfjäll, Östersund.




Jennie Andersson, Hammerdal, Malin Eriksson, Strömsund, Sofie Falk Jonsson, Hammerdal, Miriam Hajasch, Strömsund, Emelie Lindberg, Tulingsås, Antonia Makin, Föllinge, Jolo Nordin, Strömsund, Ellinor Olsson Beatrice, Jormvattnet, Therése Strid, Strand.

Robin Alstergren, Hoting, Robin Andersson, Strömsund, Viktoria Borg, Strömsund, Erik Erlandsson, Bredkälen, Mikael Grihp, Öhn, Jonathan Johansson, Siljeåsen, Jesper Jonsson, Strömsund, Dennis Lagerstedt, Backe, Niklas Larsson, Norråker, Jimmy Ljung Rönnqvist, Strömsund, Henrik Nordström, Gävle, Mattias Norlén, Strömsund, Daniel Olsson, Tullingsås, Simon Sjöberg, Gäddede, Jerry Strömstedt, Hoting, Tommie Söderling Säbom, Strömsund, Janne Westin, Jansjö.

Emil Johnsson, Gällivare, Niklas Karlsson, Hallen, Stefan Larsson, Strömsund, Mikael Löf, Strömsund, Tina Mattsson, Strömsund, Niklas Söderkvist, Hoting.

Josefina Ahola, Strömsund, Lina Appelqvist, Dorotea, Fredric Bergvall, Strömsund, Antonia Bryntesson, Rossön, Michael Eriksson, Strömsund, Viktor Fabricius, Ulriksfors, Anton Funseth, Strömsund, Oscar Hammar, Strömsund, Frida Helgesson, Strömsund, Julia Jonsson, Strömsund, Carl Karlsson, Strömsund, Emelie Larsson, Hagfors, Sofie Marklund, Strömsund, Alexander Myrén, Strömsund, Marie Nilsson, Strömsund, Cecilia Sundeman, Strömsund, Amanda Sundin, Strömsund, Simon Robert Jeremia Swanström, Gäddede.

Yazmine Artiles, Åsele, Martin Hedman, Bredkälen, Niklas Henriksson, Skyttmon, Rickard Jonsson, Strömsund, Dennis Lundgren, Hammerdal, Markus Mattsson, Norråker, Sebastian Nimrell, Hoting, Mikael Nyman, Strömsund, William Westin, Dorotea.

Maj Bohlin, Strömsund, Tina Engström, Norråker, Josefine Eriksson, Sikås, Moa Esserud, Hoting, Pernilla Grönlund, Järpen, Malin Holter, Strand, Sofia Ingebrigtsen, Hoting, Frida Zakariasson, Strömsund.

Elinor Abrahamsson, Strömsund, Sara Almqvist, Rossön, Jenny Edström, Dorotea, Annica Eriksson, Lit, Liza Hjortling, Strömsund, Patrik Johansson, Gåxsjö, Johanna Landin, Strömsund, Madeleine Nilsson, Harlösa, Sandra Nilsson, Norråker, Caroline Sjöberg, Strömsund, Kennet Tomasson, Stora Blåsjön.

Markus Dalin, Hammerdal, Henrik Eriksson, Gåxsjö, Mikael Eriksson, Strömsund, Per Fjellström, Hammerdal, Magnus Frestadius, Strömsund Alexander Hurtig, Hammerdal, Robin Jonasson, Strömsund, Billy Jonsson, Silsjönäs, Daniel Norkvist, Hoting, Magnus Strömstedt, Ringvattnet, Johnny Svensson, Strömsund.

Carolina Dahlström, Hoting, Hanna Eriksson, Hammerdal, Ella Frost, Strömsund, Isabelle Gideryd, Strömsund, Linnéa Johansen, Strömsund, Samantha Jonsson, Dorotea, Simon Jonsson, Rossön, Peter Olofsson, Hammerdal, Maria Vahlberg, Borås, Melanie Van Der Boom, Strömsund.

Robin Birgersson, Strömsund, Matilde Eng, Hammerdal, Joakim Engström, Strömsund, Emil Hjortzberg, Strömsund, Johan Häggström, Strömsund, Emma Jacobsson, Hoting, Jennie Jakobsson, Backe, Mats Jonasson, Strand, Jonas Jonsson, Öhn, Erik Lundberg, Backe, Nils Lundberg, Backe, Stina Nilsson, Ottsjön, Olga Rogacheva, Strömsund, Tove Österud, Sikås.

Camilla Forsberg, Strömsund, Tina Forsberg, Strömsund, Elin Frank, Strömsund, Mathilda Grindefors Sponton, Strömsund, Nina Hermansson, Stora Blåsjön, Sandra Ingridsson, Tullingsås, Marika Johansson, Raukasjö, Malin Olsson, Föllinge, Emilinda Wallin, Hoting.

Stina Almer, Strömsund, Maja Bergendahl, Hammerdal, Karin Blom, Lappträsk, Maria Blom, Strömsund, Kristina Bölander, Rossön, Caroline Danielsson, Hammerdal, Fouché Suyin Fernandez, Hammerdal, Maja Gahlin, Strömsund, Linn Hanning, Strömsund, Sarah Helgesson, Strömsund, Veronica Jakobsson, Sjöbo, Max Jensen Saltin, Strömsund, Line Johannesson, Gubbhögen, Emelie Johansson, Siljeåsen, Kristin Johansson, Rossön, AnnLouise Lilja, Hammerdal, Julia Nilsson, Gäddede, Amanda Nolsjö, Rossön, Malin Norrman, Älghallen, Elina Näslund, Hoting, Johanna Nääs, Hammerdal, Sandra Sannemo, Strömsund, Viktoria Sjödin, Dorotea, Emma Skoglund, Rossön, CarlPhilip Strängby, Gäddede, Alexander Zakrisson, Strömsund, Viktor Åsberg, Rossön.

Albin Andreasson, Norråker, Clara Andrée, Strömsund, Sara Bergdahl, Värnamo, Emelie Brantholm, Hoting, Fredrik Forssén, Strömsund, Joel Johansson, Strömsund, Emelie Jonsson, Strömsund, Daniel Jönsson, Strömsund, Mats Lindgren, Strömsund, Simon Lindh, Strömsund, Simon Nilsson, Hoting, Marianna Papoutsi, Strömsund.




Lisa Andersson, Lillhärdal, Therese Björklund, Sveg, Stina Bolin, Älvros, Andrea Bolin, Sveg, Sara Grind, Sveg, Carina Holmberg, Lillhärdal, Malin Jäderberg, Lillhärdal, Therése Karlsson, Duvberg, Sandra Lundqvist, Sveg, Jenny Lunnehed, Sveg, Linn Lunnehed, Sveg, Gerda Stensson, Sveg.

Tomas Bergman, Ytterhogdal, Jonatan Dalsten, Hede, Johan Eriksson, Sveg, Joel Larsson, Lillhärdal, Johan Näs, Sveg, Peter Schylberg, Sveg, Markus Andreas Sjövold, Sveg, Christoffer Åslund, Funäsdalen.

Fredrik Andersson, Sveg, Veronica Christensen, Ljusnedal, Olof Eriksson, Älvros, Veronica Grym, Hede, Erika Lindberg, Sveg, Anton Magnusson, Ytterhogdal, Stefan Pettersson, Duvberg, Fatih Tuncer, Sveg, Joel Westling, Sveg, Dennis Zetterberg, Ytterhogdal, Anders Åström, Ytterhogdal, Maria Östman, Sveg.

Anna Andersson, Söderhamn, Emil Bertilsson, Funäsdalen, Karin Bolin, Älvros, Mattias Bångstrand, Korskrogen, Pernilla Fjätström, Hede, Anna Groth, Forsa, Johanna Henriksson, Olsfors, Caroline Karlsson, Eskilstuna, Jimmie Larsson, Brunflo, Josefine Larsson,Östersund, Evelina Lindström Winqvist, Söderala, Elin Olofsson, Lillhärdal, André Rosenberg, Sundsvall, Frida Rådman,Östersund, Andreas Sjöbeck, Stockholm.

Jerry Lind, Sveg, Martin Myhr, Bruksvallarna, Michael Nordqvist, Ytterhogdal, Jens Nordström, Hede, Madelene Ström, Sveg, Christoffer Westberg, Linsell, Patrik Otterström Sandberg, Älvros, David Östlund, Sveg.
Naturvetenskapsprogrammet, NV06: Matilda Dahlgren, Tännäs, Anders Härjebäck, Sveg, David Myhr, Ljusnedal, Sofia Regnander, Sveg, Anna Sandvall, Hede, Karl Springe, Sveg.

Madeleine Amundsson, Sveg, Linda Andersson, Ytterberg, Oskar Broström, Sveg, Carin Elin Elwira Börjesson, Sveg, Evelina Eriksson, Ytterhogdal, Anna Fundin, Sveg, Kristoffer Näsvall, Bruksvallarna, Caroline Ohlsson, Sveg, Evelina Persson,Ytterberg, Robin Åslund, Lofsdalen.

Erik Dahlberg, Fränsta, Markus Mikaelsson, Ånge, Moa Myhr, Bruksvallarna.
Samhällsvetenskapsprogrammet inriktning språk, SPSK06: Jenny Eriksson, Ytterberg.
Samhällsvetenskapsprogrammet inriktning samhälle, SPSP06: Sara Limberg, Sveg, Christopher Sundström, Ytterhogdal.




Robin Eriksson, Östersund, Robin Gavelin, Häggenås, Robin Swahn, Östersund, Kristoffer Hagen, Östersund, Anna-Lotta Lemon, Gällö, Malin Håkansson, Hammarstrand, Björn Nilsson, Sörbygden, Adam Forsström, Frösön, Simon Staflin, Ås, Emelie Norin, Skepplanda, Erika Gärdin, Krokom, Zandra Forss Magnusson, Östersund, Petra Palm, Ås, Fanny Rymdén, Östersund, Jesper Klemola, Bräcke, Bill Grahn, Ytterhogdal, Erik Färdmo, Östersund, Hanadi Dada, Östersund, Niclas Bolinder, Östersund, Jennifer Granlöf, Stugun, Håkan Spejare, Solna, Sandra Andersson, Östersund, Pär Oscar Danilo Olofsson, Aspås, Nicklas Jansson, Hammarstrand, Eleonor Olsson, Frösön.

Fadi Sultan, Östersund, Sebastian Eriksson, Krokom, Oscar Pettersson, Östersund, Omar Serhal, Lit, Anders Nyfeldt, Tandsbyn, Rasmus Nyström, Östersund, Tomas Bill, Frösön, Jonas Zetterberg, Östersund, Joakim Kilegran, Offerdal, Glenn Linde, Stugun, Tim Olofsson, Orrviken, Lars Mattias Dahlqvist, Krokom, Niklas Lindberg, Lit, Didrik Grip, Järpen, Adam Malmberg, Östersund, Stefan Tåqvist, Krokom, Erik Holmberg, Orrviken, Martin Nilsson, Brunflo, Mattias Lundin, Frösön, Dennis Fredriksson, Bispgården, Michael Sjölander, Orsa, Fredrik Johansson, Mörsil, Christoffer Granlund, Östersund.

Igor Markovic, Bräcke, Sara Bengtsson, Undersåker, Fredrik Asker, Östersund, Markus Milde, Gällö, Pauline Norberg, Bräcke, Mathias Hägglund, Gällö, Olle Gunnholt, Dvärsätt, Björn Norrby, Bispgården, Cristoffer Akunor, Bräcke, Beatrice Löw, Bräcke, Johan Fagerström, Östersund, Malin Karlsson, Östersund, Sofia Larsson, Mörsil.




Nadia Barndt, Västerås, Jamila Beji-Engström, Falun, Cecilia Edholm, Härnösand, Emelie Essberg, Svenstavik, Fredrika Forsberg, Eskilstuna, Catrine Gunnarsson, Erikslund, Anna Gustafsson, Hestra, Sanna Haapala, Skinnskatteberg, Rasmus Hellgren Listam, Hägersten, Jens Holmqvist Lindberg, Värmdö, Tora Lagerkvist, Luleå, Madeleine Lidén, Östersund, Johanna Lindholm, Märsta, Sandra Lundberg, Vingåker, Louise Mansell, Enviken, Katarina Melin, Ljungaverk, Ida Melkersson, Rimforsa, Camilla Nilsson, Malmberget, Emma Roos, Riddarhyttan, Linda Holmgren, Södertälje.




Malin Almgren, Östersund, Sara Andersson, Östersund, Aile Castberg, Junsele, Mikaela Eliasson, Föllinge, Therése Eriksson, Lit, Sabina Gärdin, Stugun, Mimmi Haugskott, Järpen, Emmy Hedlund, Östersund, Alexandra Lidehäll, Pilgrimstad, Hanna Lindström, Frösön, Amanda Persson, Stugun, Annica, Sahlin, Föllinge, Tova-Liza Willenfelt, Tännäs.

Banno Alvskog, Frösön, Julia Andersson, Hammerdal, Caroline Grinde, Hede, Tove Johnsson, Hammarstrand, Lina Jonsdotter, Stugun, Anna Laxvik, Edsele, Lina Pedersen, Mörsil, Yasmina Strömstedt, Östersund, Erika Thunell, Vemdalen, Amanda Östlund, DuveD.

Angelica Andersson, Östersund, Linnéa Björklund, Brunflo, Nathalie Borg, Östersund, Matilda Carnebo, Vemdalen, Paula Dahlin, Hammarstrand, Elin Fors, Hallen, Joakim Granvold, Östersund, David Halvarsson, Lillhärdal, Eddy Hillhage, Funäsdalen, Anna Höglund, Strömsund, Amanda Hörnell, Östersund, Elin Johansson, Stugun, Fredrik Jonsson, Östersund, Cia Kindblom, Offerdal, Simon Lindh, Frösön, Rebecca Mårlind, Frösön, André Olofsson, Lit, Sara Petré, Frösön, Nils-Olof Rolf, Oviken, Sebastian Suarez, Gällö, Isabell Svemark, Svenstavik, Ola Torgrimsson, Östersund, Sabina Wermelin, Hede, Andreas Åhs, Sveg.

Solsten Carrara, Marcus, Hede, Emma Eliasson, Östersund, Marielle Esbjörnsson, Svenstavik, Magdalena Fredriksson, Bispgården, Miranda Gabrielsson, Ås, Caroline Haglund, Ås, Denise Hillhage, Funäsdalen, Josefin Hydén, Gällö, Madeleine Sundberg, Frösön.

Linda Adolfsson Falk, Mattmar, Anna Forsberg, Duved, Markus Holmberg, Bräcke, Madeleine Lundhag, Östersund, Malin Olofsson, Östersund, Przemek Persson, Föllinge, Erica Wesslau, Östersund.

Isabell Dahlgren, Östersund, Tove Kram, Frösön, Olof Olsson, Ås, Malin Sjödin, Stugun, Johannes Sundberg, Ås, Maria Truedsson, Frösön.

Erika Backström, Stugun, Junie Bodén, Oviken, Sandra Gardmo, Stugun, Josefine Granbacka, Stugun, Karolina Halvarsson, Mattmar, Anna Hjelm, Mattmar, Tobias Holmberg Molin, Bräcke, Sophie Höglund, Svenstavik, Cecilia Lindh, Östersund, Sarah Lindman, Offerdal, Maria Metsälä, Hammarstrand, Caroline Moberg, Gäddede, Thilda Persson, Stugun, Lovisa Ulander, Stugun, Mina Wiklund, Stugun.

Marcus Boije, Rissna, Josefin Ekholm, Offerdal, Sandra Haraldsson, Östersund, Jenny Henriksen, Fåker, Malin Hestner, Nälden, Lisa Lundin, Svenstavik, Patrik Moén, Funäsdalen, Anneli Nilsson, Mörsil, Marianne Panther, Mattmar, Ida Persson, Nälden, Josefin Sandström, Aspås, Robin Sidén, Strömsund, Emelie Sundqvist, Kälarne, Cecilia Söderbom, Nälden, Rasmus Ullström, Ås, Hanna Ölund, Östersund.


Anita Aalberg, Leksvik, Norge, Stine Aftret, Selbu, Norge, Charlotte Andersson, Hässleholm, Evelina Andriainen, Gästrike-Hammarby, Nina Danielsson Bergman, Årjäng, Evelina Davidsson, Skokloster, Frida Henriksson, Årsunda, Sofia Hjortsberger, Uppsala, Emma Höglund, Härnösand, Kerstin Johansson, Åby, Madelene Johansson, Ransta, Elisa Kartum, Hegra, Norge, Wiktor Kylin Blom, Tierp, Caroline Larsson, Avesta, Elin Larsson, Malungsfors, Martin Nielsen Aarvåg, Kyrksäterövea, Norge, Fanny Nilsson, Gävle, Mlin Nässlander, Nyland, Isabelle Orsimo, Strängnäs, Caroline Sindemark, Strängnäs, Jennifer Sköld, Ödeshög, Hans William Storås, Fannrem, Norge, Karin Svanberg, Linghem, Karina Vudduaune, Åsen, Norge, Louise Wallin, Adelsö, Daniel Wäjersten, Kungsbacka.

Lars-Åke Berg, Kälarne, Sebastian Bergman, Östavall, Björn Edenström, Fränsta, Peter Hansson, Häggenås.

Patrik Andersson, Hammarstrand, Linus Backlund, Fränsta, Claes Berglund, Offerdal, Johan Eriksson, Valbo, Patrik Eriksson, Sollefteå, Emil Gustavsson, Östersund, Marcus Holmgren, Själevad, Mikael Huotari Lindqwist, Ljungaverk, Jens Karlsson, Gällö, Fredrik Lind, Sälen, Johannes Lindberg, Bräcke, Karolin Persson, Duved, Rickard Persson, Erikslund, Jim Rensbo, Östersund, Petter Rosén, Arbrå, Johan Sundberg, Lit, Johan Svelander, Ånge, Linus Svärd, Gagnef, John Westman, Själevad, Mikael Åkerlund, Ljusdal, Timmy Åkerstedt, Bjästa, Robin Östlin-Svensson, Valbo.

Sofie Bäckman, Erikslund, Malin Göransson, Ånge.

Marielle Bygdefors, Kälarne, Conny Carlsson, Kälarne, Jennifer Gresseth, Bräcke, Emelie Hansson, Kälarne, Caroline Moberg, Bräcke.



Jimmy Gulliksson, Bispgården, Erik Holmlund, Sollefteå, Mattias Höglund, Bispgården, Andreas Johansson, Bispgården, Tina Karhu, Bispgården, Michael Selander, Bispgården, Lina Thalén, Bispgården.
Jimmy Hansson, Hammarstrand, Johan Hansson, Bispgården, Daniel Johansson, Bispgården, Robert Karlsson, Bispgården, Jens Lautin, Hammarstrand, Tony Löfgren, Hammarstrand, Robert Svensson, Långsele, Haqvin Thalén, Hammarstrand, David Törnqvist, Bispgården, Jens Wiberg, Långsele.



Andreas Andersson, Östersund, Bengt Björnsson, Offerdal, Simon Ekstrand, Svenstavik, Andreas Engberg, Orrviken, Tom Eriksson, Gällö, Daniel Gruvelgård, Föllinge, Johan Holmgren, Nälden, Mikael Johansson, Oviken, Tobias King, Östersund, Freddie Kolehmainen, Föllinge, Henry Lennartsson, Hallen, Peter Lennartsson, Hammarstrand, Alexander Ljungqvist, Östersund, Adam Nilsson, Östersund, Anders Nykvist, Nälden, Lars Palm Olsson, Sveg, Marcus Sunding, Brunflo.
Jesper Adamsson, Bräcke, Alexander Bergenvass, Vemdalen, Emil Bernhardsson, Bräcke, Pär Gund, Åsarna, Fredrik Hedin, Hede, Tim Henriksson, Kälarne, Daniel Johansson, Bräcke, Linus Kaiser, Offerdal, Kim Lebas, Östersund, Hans Molander Gustavsson, Orrviken, Pontus Nilsson, Offerdal, Jon Olofsson, Hede, Fredrik Olsson, Krokom, Olle Rhodin, Nälden, Tobias Sandström, Frösön, Niclas Sjöling, Brunflo, Håkan Ström, Bruksvallarna, Björn Vareberg, Östersund, Tommy Vestlund, Nälden.

Cathrine Atthem, Svenstavik, Fanny Eddelid, Fåker, Johan Ekdahl, Östersund, Markus Eriksson, Krokom, Andreas Gärdin Hyttsten, Östersund, Elin Nilsson, Östersund, Ida Olsson, Östersund, Emma Schultz, Krokom.



Karin Alke Nilsson, Östersund, Adam Amarouche, Trångsviken, Simon Appelblad, Östersund, Malin Östlund Blom, Östersund, Rebecka Edberg-Skoglund, Tandsbyn, Marie Estensson, Östersund, Tobias Forsman, Östersund, Britta Horneij, Dvärsätt, Marika Kjellin Andersson, Offerdal, Elisabeth Larsson, Östersund, Nina Lindgren, Gällö, Jimmy Martinsson, Gällö, Hanna Mellgard, Östersund, Robin Modén, Östersund, Elin Morén, Föllinge, Johan Nilsson, Östersund, Ida Olofsson, Östersund, Anjelica Olovsson, Östersund, Sanna Olsson, Brunflo, Ylva Olsson, Oviken, Belinda Signal, Frösön, Kristina Strömgren, Östersund, Camilla Svedberg Halvarsson, Östersund, Daniélle Svensson, Östersund, Nathalie Vikander, Frösön, Simon Öynes, Östersund.



Sara Bodén, Östersund, Anna-Karin Dahlgren, Nälden, Lisa Friberg, Undersåker, Sanna Hallin, Östersund, Sara Halvarsson, Undersåker, Mikaela Hamberg, Östersund, Caroline Lindkvist, Sveg, Jessica Roos, Strömsund, Stina Storm Åström, Östersund, Julia Sällström, Östersund.



Matilda Amundsen Bergström, Östersund, Daniel Andersson, Orrviken, Emma Appelqvist, Krokom, Sabina Bergvall, Hammarstrand, Per Ekerby, Ås, Hannes Fredriksson Frank, Östersund, Johanna Fröjd, Tandsbyn, Andreas Gislason, Frösön, Joel Hemréus, Orrviken, David Ingvarsson, Ås, Stina Isaxon, Östersund, Susette Johansson, Brunflo, Joel Jonsson, Krokom, Sofie Lindahl, Åsarna, Erik Magnusson, Oviken, Dennis Mårtensson, Tandsbyn, Ingrid Nilsson, Ås, Sofia Nilsson, Östersund, Frida Nordenberg, Östersund, Tobias Norkvist, Östersund, Petter Owén, Järpen, Frida Paulsson, Hammarstrand, Marcus Schill Jansson, Tandsbyn, Jennie Sefastsson, Gällö, Sabina Simonsson, Offerdal, Emelie Säterberg, Nälden, Tina Velander, Dvärsätt, Sabina Värme, Bispgården, Patrik Wallin, Ytterhogdal, Magnus Zakrisson, Östersund.



Elin Andersson, Offerdal, Rebecka Andersson, Lit, Cecilia Axelsson, Klövsjö, Jana Hedström, Järpen, Vilja Hillerbo, Östersund, Stina Hylén, Gällö, Robin Jensvold, Lit, Jennie Lindqvist, Frösön, Anton Nyberg, Trångsviken, Rebecca Orädd, Östersund, Olof Runsten, Nälden, Christoffer Sjölund, Järpen, Linda Strömdahl, Brunflo, Christer Vernberg, Frösön.



Henrik Andersson, Offerdal, Tobias Björk, Östersund, Gustav Bromée, Vemdalen, Hanna Edling, Östersund, Ted Forsström Jakobsson, Frösön, Olle Granbom, Östersund, Fredrik Grut Jonsson, Frösön, Carolin Happe Sollander, Frösön, Anders Heljeback, Oviken, Mattias Häggkvist, Offerdal, Lisa Johansson, Östersund, Johan Jägemar, Oviken, Fredrik Järnankar, Krokom, Jonas Jönsson, Frösön, Hanna Ling, Frösön, Jens Magnusson, Frösön, Kim Nyman, Östersund, Henrik Persson, Fåker, Tsz-Hin Tang, Frösön, Alexander Wikman, Brunflo.



Elisabeth Aspegren, Svenstavik, Rikard Berg, Östersund, Ann-Charlotte Dahlberg, Brunflo, Kristina Ekqvist Andersson, Rätan, Fredrik Enqvist, Rätan, Oscar Eriksson, Brunflo, Tina Eriksson, Stugun, Malin Jonsson, Överturningen, Jan-Erik Korhonen, Häggenås, Petra Könberg, Östersund, Patrik Lindgren, Östersund, Jonas Lööf, Krokom, Angelica Martebo, Svenstavik, Niklas Olsson, Tandsbyn, Anna Pettersson-Trapp, Svenstavik, Marielle Sjölund, Häggenås, Yvonne Syrjälä, Oviken, Tobias Tander, Åsarna, Magnus Öfvergren, Överturingen.



Johanna Berg, Östersund, Mia Berge, Bruksvallarna, Nina Eriksson, Gällö, Sarah Gesslin, Svenstavik, Sofia Gesslin, Svenstavik, Paula Ivarsson, Sollefteå, Daniel Johansson Ekstedt, Östersund, Emma Johansson, Föllinge, Jona Johansson, Mattmar, Marina Lindström, Hammarstrand, Mattias Lund, Orrviken, Erika Lundin, Oviken, Sanna Lundin, Offerdal, Ida Lång, Alby, Sandra Nilsson, Föllinge, Erik Nyström, Överturingen, Lina Olsson, Gällö, Pernilla Olsson, Pilgrimstad, Sara Perman, Sörbygden, Malin Sjödin, Sollefteå, Elin Stenberg, Krokom, Josefin Stenvall Gustafsson, Funäsdalen, Emma Stålbring, Östersund, Linda Valtersson, Föllinge, Cassandra Vesterlund, Ånge, Ulrika Östergren, Orrviken.



Jennifer Bergström, Hammerdal, Anna Dahlberg, Lit, Karin Engström, Östersund, Caroline Fahlén, Hammarstrand, Caroline Jonsson, Bräcke, Karolina Jonsson, Pilgrimstad, Martina Jönsson, Bräcke, Isabell Karlsson, Dvärsätt, Angela Kruth Salomonsson, Pilgrimstad, Lisa Landgren, Kälarne, Lina Larsson, Krokom, Ronja Nordlund, Kälarne, Anja Persson, Strömsund, Emilia Persson Berglöf, Östersund, Emelie Persson, Strömsund, Madelene Ros, Hammerdal, Malin Wikén, Svenstavik, Martina Wikström, Duved, Moa Åhlin Nilsson, Gällö, Monique Östlund, Östersund.



Angelica Andersson, Östersund, Victoria Bergström, Sveg, Malin Davidsson, Långsele, Malin Fredriksson, Nälden, Emma Gunnarsson, Nälden, Hanna Lidfors, Östersund, Ninni Sjöberg, Vilhelmina, Emma Strömberg, Mattmar, Frida Svensson, Hammerdal, Malin Viksten, Östavall, Caroline Wahlman, Östersund, Caroline Åsevall, Mattmar.



Sophia Alander, Östersund, Emelie Andreasson, Östersund, Johan Berglin, Gällö, Elin Blad, Östersund, Lotten Carlberg, Östersund, Therese Eriksson, Östersund, Emilia Granqvist, Frösön, Sara Hörnell, Frösön, Sara Johansson, Ramsjö, Elin Karlsson, Oviken, Nichole Karlsson, Brunflo, Therese Lagergren, Krokom, Isadora Lindberg, Hammerdal, Jennie Löfhaugen, Oviken, Lina Månsson, Östersund, Emanuel Nellis, Nälden, Cecilia Norlander, Aspås, Madelene Olsson, Ytterhogdal, Martha Savander, Östersund, Mattias Sköldberg, Kallinge, Safiye Tanrisever, Östersund.


Ellinor Andersson, Svenstavik, Sara Björkman, Hede, Julia Burman, Svenstavik, Anna Enjebo, Frösön, Ulrika Eriksson, Frösön, Therese Grandén, Rätan, Malin Hall, Överturingen, Anna Henriksson, Överturingen, Sanna Holmberg, Aspås, Malin Johangården, Svenstavik, Martin Jonsson, Östersund, Elin Lögdberg, Krokom, Marielle Löthman, Överturingen, Elliot Nellis, Nälden, Maria Nilsson, Fåker, Emmelie Nässén, Östersund, Jessica Olsson, Fåker, Karolina Persson Achour, Östersund, Ida Svensson, Bräcke.



Lars Engholm, Ånge, Stefan Eriksson, Kälarne, Maria Forsberg, Östersund, Kassandra Heidenbeck, Brunflo, Dan Jönsson, Kälarne, Otto Lundin, Frösön, Thomas Norell, Bräcke, Jonas Olofsson, Svenstavik, Michael Söderström, Lit, Daniel Wessén, Tandsbyn, Mattias Åkergren, Oviken.





Sofie Berglund, Östersund, Linnéa Bergman, Östersund, Lisa Bjernestedt, Frösön, Björn Martinsson, Frösön.


Egil Nielsen, Östersund, Ermin Sabic, Nälden.


Björn Högberg, Frösön, Julia Nyström, Frösön, Angelica Olsson, Frösön, Elisabet Ström, Hackås, Johanna Hård, Östersund, Daniel Nordin, Brunflo, Roy Tamnes, Östersund.


Nils Berling, Frösön, Gary Hamrin, Östersund.


Anna Eriksson, Östersund, Mattias Larsson, Östersund.


Marie Helen Jonasson, Stugun, Magnus Jonsson, Östersund, Anders Wiström, Östersund, Jimmy Eriksson, Östersund, Sofi Ottosson, Hammerdal, Sara Svanberg, Krokom, Tim Vallinder, Frösön, Emma Dalsätt, Dvärsätt, Evelina Fagerberg, Östersund, Patric Sjödin, Östersund.


Christoffer Evertsson, Östersund, Jonas Nils-Gunnar Jan Jonsson, Brunflo, Peter Magnusson, Lit, Christer Nilsson, Östersund, Mats Sefaniasson, Oviken, Fredrik Sjölander, Krokom, Joachim Sundin, Lit.







Erik Atterhagen, Svenstavik, Tobias Bergetorp, Nälden, Niklas Bergström, Aspås, Mikael Blomqvist, Östersund, Oskar Brorsson, Brunflo, Isak Ehrenholm, Brunflo, Patrik Engberg, Ås, Kim Gulle, Östersund, Andreas Muthu Hemå, Östersund, Tobias Jansson, Oviken, Mattias Johansson, Brunflo, Jenny Kandel, Östersund, Henrik Lindqvist, Oviken, Alexander Nilsson, Föllinge, Robin Nilsson, Östersund, Peter Palmqvist, Brunflo, Andreas Rensbo, Frösön, Daniel Svensson, Hammarstrand.



Jimmie Andersson, Brunflo, Fredrik Brenje, Östersund, Kim Arne Edvardsen, Östersund, Johan Ekberg, Brunflo, Jonathan Eriksson, Östersund, Mikael Gustavsson, Funäsdalen, Christian Hansen, Östersund, Mats Hedblom, Östersund, Erik Hyttsten, Hammarstrand, Linda Johansson, Krokom, Joel Larsson, Brunflo, Sebastian Larsson, Gällö, Dennis Lindberg, Trångsviken, Mattias Lindqvist, Östersund, Tanja Mattsson, Hammarstrand, Andreas Mårtensson, Aspås, Johan Nilsson, Tandsbyn, Tim Silverdahl, Hackås, Tommy Söder, Funäsdalen, Jim Söderman, Frösön, Emanuel Wagenius, Funäsdalen, Olov Winroth, Gällö, Mikael Åsholm, Bräcke.


Victor Blomqvist, Frösön, Alexander Eriksson, Lit, Johan Isaksson, Hackås, Markus Jonsson, Östersund, Alexander Lindberg, Hammerdal, Anders Lindsten, Föllinge, Henrik Lindström, Lit, Hanna Lundström, Hammarstrand, Åsa Martinsson, Sveg, Marina Mattsson, Stugun, Emil Molin, Krokom, Daniel Odlander, Åre, Martin Olsson, Brunflo, Robin Persson, Föllinge, Jonas Pettersson, Krokom, Robin Pettersson, Östersund, Sebastian Poläng, Gällö, Malin Rhodin, Lit, Robin Rudfjäll, Strömsund, Christoffer Ylander, Hammerdal.

Daniel Ajax, Hammarstrand, Henrik Alexandersson, Järpen, Erik Bergefors, Östersund, Mattias Boije, Gällö, Rasmus Eijvergård, Järpen, Roger Forseth, Oviken, Simon Gustafsson, Funäsdalen, Jonatan Hellström, Östersund, Pär Hopstadius, Krokom, Johan Julnes, Järpen, Philip Jämtgård, Stugun, Emelie Lande, Krokom, Annika Persson, Aspås, Robert Rensbo, Frösön, Eddie Sethsson, Föllinge, Daniel Svejgård, Hammarstrand, Emil Tegnander, Östersund.


Fredrik Andersson, Offerdal, Erik Blixt, Stugun, Simon Broström, Östersund, Daniel Hanning, Östersund, Patrik Jönsson, Östersund, Billy Ljungberg, Östersund, Misha Lundberg, Tandsbyn, Emma Lundmark, Nälden, Joel Nilsén Junhov, Aspås, Jimmy Nilsson, Östersund, Simon Nilsson, Östersund, Ale Persson, Östersund, Paul Quinn, Trångsviken, Erik Scherman, Östersund, Simon Sjöqvist, Åre, Marcus Walseth, Östersund.




Linda Andersson, Östersund, Mikael Andersson, Östersund, Simon Arhusiander, Häggenås, Caroline Brännström, Kälarne, Frida Bågling, Frösön, Anna Ersson, Dvärsätt, Jesper Eskilsson, Lit, Daniel Fahlander, Östersund, Oskar Fahlén, Krokom, Maja Forslund, Östersund, Anders Gravemo, Hammerdal, Maria Karlsson, Orrviken, Robin Laxvik, Östersund, Tina Lilleby, Offerdal, Elisabeth Lindberg, Krokom, Yenie Lundbeck, Svenstavik, Olle Marnetoft, Östersund, Helena Mikaelsson, Nälden, Claudia Noori Thofelt, Östersund, Pernilla Olovsson, Pilgrimstad, Erika Olsson, Östersund, Joakim Wik, Svenstavik, Emelie Östman, Klövsjö.

Rebecka Andersson, Hammerdal, Mikaela Axelsson, Östersund, Jonna Berge, Bruksvallarna, Mikaela Eriksson Ruda, Hammarstrand, Erika Flodin, Brunflo, André Gräs, Östersund, Hanna Gustafsson, Lit, Torbjörn Haugen, Frösön, Jennifer Jaarnek, Krokom, Anders Johansson, Brunflo, Anneli Jonasson, Valsjöbyn, Ida Jonsson, Hammarstrand, Oskar Lavesson, Östersund, Sandra Linder, Krokom, André Ljung, Brunflo, Carin Mohage, Svenstavik, Sofie Nordin, Frösön, Camilla Persson, Östersund, Simon Rinzén Eliasson, Dvärsätt, Joseline Umutesi, Östersund, Kristina Walltin, Östersund.

Mikael Alke, Östersund, Camilla Andersson, Lit, Josephine Axelsson Paulsson, Östersund, Linda Björn, Östersund, Emilia Erlandsson, Nälden, Mikael Fernström, Järpen, Simon Gabrielsson, Frösön, Jens Haake, Brunflo, Marielle Hansson, Östersund, Mattias Johansson, Nälden, Niclas Kempe, Östersund, Johanna Lindqvist, Oviken, Johanna Lundström, Frösön, Johan Myrgren, Östersund, Isabell Olsson, Östersund, Saramaria Olsson, Östersund, Robin Palmqvist, Östersund, Sofi Staf, Östersund, Linnéa Strandberg, Östersund, Jesper Söderholm, Brunflo, Fredrik Öhnström, Dvärsätt.


Roy Björklund, Nälden, David Danielsson-Sahlgren, Östersund, Alexander Edström, Hackås, Stefan Eriksson, Pilgrimstad, Simon Ewerlid, Vemdalen, Matthias Holtan, Östersund, Erik Larsson, Rätan, Jens Pålsson, Nälden, Anton Stener, Lit, Ola Stenmark, Ås, Joakim Thoresson, Ås.

Simon Backlund, Östersund, Anton Bergström, Aspås, Benjamin Blomqvist, Kälarne, Johan Dalsätt, Dvärsätt, Marcus Eklöv, Östersund, Maths Espemo, Brunflo, Fredrik Forss, Nälden, Daniel Hassfjärd, Östersund, John Peter Hedman Nilsson, Krokom, Mårten Libeck, Lit, Tobias Lindé, Ås, Albin Lundhall, Ljungdalen, Oscar Mattsson, Svenstavik, Jonas Olsson, Sveg, Christoffer Sigerhed, Östersund, Lars-Åke Tirén, Oviken, Fredrik Ängehov, Aspås.


Mårten Andersson, Östersund, Tomas Berggren, Östersund, Fredrik Blomberg, Brunflo, Anton Borg Sandström, Brunflo, Tommy Boström, Nälden, Mårten Eriksson, Brunflo, Emil Gidlund, Brunflo, Marco Gudding, Frösön, Joakim Hagen, Brunflo, Pontus Hakonen, Dvärsätt, Emil Hallberg, Nälden, Victor Lundborg, Åsarna, Oscar Mattsson, Brunflo, Kristoffer Persson, Vemdalen, Jesper Strömberg, Lit, Isak Vallström, Vemhån, Johan Widmark, Dvärsätt.


Elin Andersson, Östersund, Sara Arnell, Östersund, Sammy Bengtsson, Offerdal, Jenny Burman, Östersund, David Edholm, Hallen, Mathias Eriksson, Oviken, Ebba Hedin, Frösön, Jenny Juliusson, Östersund, Robin Karlsson, Oviken, Helen Lindé, Frösön, Cornelia Lindman, Östersund, Nathalie Lundberg, Östersund, Sofie Nilsson, Häggenås, Ebba Nordell, Vålådalen, Mirela Ostojic, Östersund, Tea Skenderija, Östersund, Lina Sund, Svenstavik, Karolina Svärd, Frösön, Sofia Söderberg, Frösön, Sofie Walltin, Östersund.

Carin Berggren, Gällö, Nina Edbjörk, Östersund, Eleonor Eurenius, Bräcke, Malin Gisslén, Orrviken, Lina Göransson, Östersund, Maud Högberg, Undersåker, Victoria Ingebrigtsen, Östersund, Mikaela Ingelsson, Östersund, Viktor Jonsson, Häggenås, Linda Karlsson, Östersund, Jonas Kristoffersson, Häggenås, Erika Lindqvist, Bräcke, Johan Lindström, Östersund, Tove Persson, Orrviken, Lisette Ritenius, Östersund, Matilda Stuguby, Östersund, Sofie Svensson, Brunflo, Josefine Wahlström, Östersund, Pontus Widell, Häggenås.

Emma Berglund, Östersund, Josefin Danielsson, Östersund, Elisabeth Edvinsson, Svenstavik, Joakim Eriksson, Brunflo, William Flaming, Oviken, Emma Forsberg, Krokom, Christopher Guldbrandsen, Nälden, Hanna Häggblad, Gällö, Sofia Jansson, Klövsjö, Malin Jörgensen, Östersund, Sofia Lindberg, Brunflo, Sara Magnusson, Oviken, Sofie Morin, Offerdal, Pernilla Nordquist, Östersund, Linda Nyström, Östersund, Sanna Olsson, Östersund, Angelica Pålebrink, Frösön, Maria Rensbo, Frösön, Malin Strandberg, Frösön, Jennie-Lie Östborg, Stugun.


Mattias Ajax, Östersund, Andreas Andersson, Rätan, Caroline Andersson, Föllinge, Cecilia Asplund, Frösön, Hanna Bengtsson, Ås, Emma Bergström, Hede, Chiara Bugatti, Östersund, Linus Dahlgren, Oviken, Thomas Edin, Östersund, Linn Elofsson, Föllinge, Johanna Fredriksson, Östersund, Caroline Hansson, Bispgården, Emelie Haraldsson, Rätan, Maria Hällkvist, Ås, Sofia Johanson, Frösön, Frida Johnsson, Stugun, Linus Kristoffersson, Oviken, Daniela Lundqvist, Östersund, Madelene Moe, Frösön, Rebecka Nisseby, Östersund, Martin Norling, Frösön, Jessica Prenker, Gällö, Joakim Rolandsson, Östersund, Sandra Salo, Östersund, Henrik Svensson, Östersund, Moa Svensson, Hede, Emma Thideman, Brunflo, Jennifer Wallenqvist, Östersund, Kristina Westfält, Vemhån, Simon Wilhelmsson, Föllinge.

Andrea Berggren, Dvärsätt, Elin Degerström, Lit, Elin Eriksson, Lillhärdal, Johanna Flyborg, Brunflo, Markus Freskgård, Hackås, Karin Frölander, Bräcke, Tobias Gerhardsson, Svenstavik, Felix Hedberg, Funäsdalen, Sandra Jonsson, Frösön, Ida Karlsson, Krokom, Ranja Khalfallah, Östersund, Ida Lindström, Brunflo, Anna Löfgren, Trångsviken, Anton Löfgren, Frösön, David Malm, Brunflo, Louise Mellergård, Östersund, Maria Månsson, Dvärsätt, Robin Nilsson, Brunflo, Ludvig Norberg, Funäsdalen, Malin Olofsson, Dvärsätt, Therese Olsson, Östersund, Malin Persson, Åsarna, Angelica Rydell, Offerdal, Simon Sarestål, Gällö, Desirée Signal, Östersund, Emil Sjölander, Östersund, Charlott Skog, Frösön, Maja Öst, Östersund.


Daniel Berglin, Svenstavik, Angelica Blomström, Oviken, Nina Bohlin, Järpen, Lali Chumburidze, Östersund, Martina Edblad, Tandsbyn, Per-Erik Eriksson Frank, Frösön, Sabina Eriksson, Frösön, Linda Gabrielsson, Bruksvallarna, Cim Hermansson, Östersund, Malin Hoglert, Östersund, Daniel Högström, Krokom, Eric Ivarsson, Brunflo, Philippa Liljekvist, Nälden, Désirée Lundqvist Lingsell, Östersund, Karin Malm, Östersund, Josefine Nilsson, Nälden, Pontus Nilsson, Östersund, Fredrik Nordlund, Pilgrimstad, Katarina Rennerståhl, Åsarna, Helena Svelander, Oviken, Parisa Tarakameh, Frösön, Emelie Tsampikakis, Östersund, Pontus Ulfson, Östersund, William Ulrich Häreblad, Frösön, Tua Van Den Brink, Krokom, Simon Wahlström, Östersund, Sara Wikman, Östersund, Erik Zäll, Brunflo.

Emelie Andersson, Ås, Vania Appelnäs, Föllinge, Jacob Arvidsson, Frösön, Marcus Byman, Oviken, Ana Sonia Chilaika, Östersund, Emma Eriksson, Kälarne, Anton Fladvad, Vemdalen, Emma Grönvik Möller, Bräcke, Stina Hällholm, Ås, Johan Karlsson, Östersund, Johan Kindblom, Krokom, Petra Kjaergaard, Funäsdalen, Felix Laxvik, Gällö, Sandra Lennartsson, Nälden, Maria Lindroth, Östersund, Mattias Ljungberg, Bräcke, Johanna Löfvenberg, Östersund, Sara Magnusson, Föllinge, Fredrik Norberg, Frösön, Marina Nordlander, Östersund, Helena Nydahl, Fåker, Patrik Nääs Sundemyr, Östersund, Fredrik Palmqvist, Valsjöbyn, Niklas Sved, Östersund, Jennifer Wallberg, Östersund, Karin Wallin, Östersund, Lovisa Widerström, Östersund.

Matilda Andersson, Östersund, Emmy Andréasson, Frösön, Marcus Bergner, Frösön, Hannes Brolén, Östersund, Clayton Carpenter, Östersund, Anders Dahl, Brunflo, Elin Edlund, Östersund, Sofia Elmroth, Dvärsätt, Jonas Eriksson, Stugun, Sandra Göransson, Brunflo, Sandra Holgesson, Östersund, Sandra Häll Pettersson, Frösön, Isak Jonsson, Svenstavik, Oscar Kjellberg, Ås, Marielle Käller, Fåker, Helena Larsson, Frösön, Kristina Melin, Östersund, Erik Nolander, Frösön, Celina Notfors, Östersund, Henrik Oskarsson, Östersund, Mattias Panhed, Svenstavik, Elisabeth Persson, Östersund, Jesper Persson, Frösön, Hannah Sandström, Frösön, Pascale Sauma Stenberg, Östersund, Helge Stjernen, Östersund, Malin Undin, Oviken, Gideon Watchefo, Östersund, Frida Zakrisson, Östersund, Malin Zakrisson, Östersund.


Elis Alriksson, Östersund, Christian Andersson, Frösön, Rosie Classon, Frösön, Malin Dahlberg, Dvärsätt, Erika Fundin, Oviken, Marcus Guslin, Täby, Pontus Hakfelt, Bräcke, Lizette Hedkvist Sundsten, Ås, Christoffer Jakobsson, Östersund, Rania Lamti, Östersund, Jennifer Larsson, Frösön, Emma Lundstedt, Östersund, Carolina Malmquist, Orrviken, Pernilla Nilsson, Stugun, Charlott Nordling, Aspås, Sanna Nordström, Östersund, Therese Odén, Hackås, Maja Olofsson, Svenstavik, Caroline Persson, Frösön, Erika Persson, Frösön, Dan Signarsson Granvold, Östersund, Lina Svedestedt, Frösön, Martin Svensson, Östersund, Emelie Söderlundh, Östersund, Sebastian Vargas Näs, Östersund, Sofie Wassö, Frösön, Mattias Westerlund, Östersund, Jonas Winter, Östersund.

Rebecka Andersson, Östersund, Linda Antonsson, Östersund, Tilde Bromée, Frösön, Erika Bäckman, Östersund, Sofie Eén, Östersund, Joanna Franzén, Östersund, Elin Fureman, Rätan, Dennis Grönlund, Frösön, Johanna Gustafsson, Lit, Micaela Hallström, Nälden, Jesper Hamrin Eriksson, Frösön, Niklas Ivarsson, Östersund, Philip Jacobson, Östersund, Sofia Johansson, Östersund, Daniel Knutsson, Östersund, Kenneth Lindström, Östersund, Karl-Axel Ljungkvist, Östersund, Moa Lundberg, Östersund, Simon Munkeby Jonsson, Nälden, Jennie Nystedt, Östersund, Niclas Olander, Frösön, Carl Hugo Persson, Nälden, Filippa Sundin, Östersund, Elena Tuunanen Andersson, Östersund, Linda Uno, Östersund, Martin Vallgren, Nälden.

Fanny Abrahamsson, Östersund, Ida Arnstål, Frösön, Anders Berggren, Östersund, Paula Blidberg, Östersund, Malin Burman, Östersund, Caroline Dubbel, Östersund, Annica Englund, Tandsbyn, Lisa Forslund, Östersund, Karin Haglund, Frösön, Filip Hedman, Frösön, Mia Holmström, Östersund, Karin Jonasson, Östersund, Sofie Jonsson, Östersund, Marcus Källgren, Östersund, Ylva Lithander, Östersund, Anna Moberg, Östersund, Anders Mårtensson, Östersund, Joakim Nyberg, Klövsjö, Mattias Olsson, Östersund, Tom Perman, Östersund, Niclas Svensson, Östersund, Albin Söderlund, Aspås, Helena Turhagen, Frösön, Sandra Wennesjö, Östersund, Ann-Sofie Wiklund, Östersund, Jennie Wretman, Östersund.

Anton Andersson, Föllinge, Lisa Andersson, Östersund, Sandor Andersson, Frösön, Sebastian Björk, Östersund, Erik Bysell, Frösön, Anton Chalupa, Östersund, Adam Grinde, Föllinge, Anna Grängsjö, Frösön, Julia Heiming, Brunflo, Ante Högdal, Östersund, Jens Johansson, Offerdal, Agnes Jonasson, Tandsbyn, Malin Larm, Dvärsätt, Caroline Larsson, Östersund, Jonas Lidgren, Sollentuna, Agnes Lindström, Bispgården, Anton Lundin, Hallen, Jimmy Morad, Frösön, John Morlind, Klövsjö, Josephin Nilsson, Frösön, Minna Norrman, Östersund, Jon Persson, Föllinge, Erica Sandberg, Östersund, Lisa Skoglund, Krokom, Ida Stensson, Svenstavik, Tove Sundin, Östersund, Linnea Svedenmark Edvardsson, Östersund, Linn Svensson, Klövsjö, Fredrik Wikner, Östersund, Olle Wännström, Frösön, Karolina Åström Eriksson, Lit, Carl Ödeen, Brunflo.

Viktor Andersson, Östersund, Niklas Bengtsson, Östersund, John Estvik, Östersund, Linus Falgén, Östersund, Angelica Forseth Liljefelt, Tandsbyn, Linnea Grenholm, Dvärsätt, Ines Kukic, Östersund, Anna Larsson, Östersund, Nina Lindström, Östersund, Malin Nordström, Tandsbyn, Moa Olsson, Lit, Ingela Persson, HäggenÅs, Ann Skyttmo, Östersund, Angelica Sterner, Östersund, Erika Stugård, Stugun, Matilda Svensson, Östersund, Sandra Söderquist, Krokom, Camilla Österberg, Östersund.

Anna Arnesson, Frösön, Alexandra Bitsakis, Östersund, Johanna Forsberg, Östersund, Sanna Frykman, Frösön, Sandra Grubb, Rätan, Faten Harouki, Östersund, Johan Lohman, Östersund, Andrea Lundqvist, Östersund, Anton Magnusson, Frösön, Valdemar Mattsson, Ås, Emelie Mårtén, Svenstavik, Agnes Nordquist, Frösön, Alexander Rosman Lambert, Östersund, Emil Söderlund, Frösön, Mattias Tengblad, Östersund, Jannie Wik, Orrviken, Liselotte Wiklund, Östersund.

Tracy Alm, Fåker, Josefin Andersson, Östersund, Sanne Bäck, Lit, Ninni Enmark, Kälarne, Madelene Eriksson, Brunflo, Rosemarie Hallman, Brunflo, Anna Karlsson, Lit, Sara Kuhlefelt, Östersund, Johanna Landén, Nälden, Jerry Larsson, Krokom, Stina Lif, Frösön, Mette Lindell Thelin, Östersund, Anna Lodén, Östersund, Therese Månsson, Östersund, Matilda Rödin, Östersund, Erica Sellén, Tandsbyn, Tim Siebrand, Orrviken, Lisa Svedestedt, Östersund, Cecilia Öhman, Frösön, Johanna Östlund, Hammarstrand.

Olle Bergsten, Föllinge, Daniel Blomqvist, Frösön, Erik Engqvist, Östersund, Sara Forskvist, Östersund, Erik Helmerius, Föllinge, Dennis Hemå, Östersund, Magnus Hjalmarsson, Östersund, Therese Jönsson, Östersund, Madeleine Karlsson, Åre, Pauline Karlsson, Frösön, Emma Kristoffersson, Lit, Joel Landén, Ås, Kristina Lekedal, Brunflo, Linus Lithner, Östersund, Sebastian Mellergård, Östersund, Hanna Molin, Östersund, Viktoria Nilsson, Brunflo, Joel Nordqvist, Gällö, Marielle Odén, Brunflo, Carolina Olsson, Östersund, Anton Oskarsson, Östersund, Martin Palm, Östersund, Ingrid Roos, Hammerdal, Ida Sandström, Östersund, Pontus Spjut Hansebo, Ås, Fredrik Staffansson, Östersund, Maria Werndahl, Östersund, Andreas Westin, Oviken, Anton Åvall, Östersund.

Pontus Bodin, Brunflo, Emelie Borglund, Nälden, Emelie Brandén, Östersund, Lisa Bysell, Gällö, Emelie Danielsson, Östersund, Oskar Ek, Östersund, Rebecka Enarsson, Nälden, Susanne Eriksson, Frösön, Tove Gunsjö Eriksson, Östersund, Stina Göransson, Svenstavik, Jakob Håkansson, Östersund, Frida Isberg, Åsarna, Caroline Jintayotin Karlsson, Östersund, Ottar Karlsson, Östersund, Anna Kernell, Frösön, Johanna Lindau Van Der Linden, Östersund, Sigrid Lindström, Östersund, Josefine Löf, Frösön, Maxwell Richmond, Östersund, Emma Rolfsson, Brunflo, Miles Scherrer, Östersund, Sara Solberger, Brunflo, Josefin Steding Selander, Frösön, Martin Westlund, Östersund, Victor Willesgård, Brunflo,

André Agosti Holmberg, Frösön, Kim Andersson, Östersund, Pontus Andersson, Orrviken, Tobias Bergström, Gällö, Marcus Edholm, Lit, Linnea Edlund, Ås, Sofia Ericsson, Brunflo, Sara Eriksson, Strömsund, Sebastian Fernström, Frösön, Kristina Fjellgren, Östersund, Suzana Gugleta, Krokom, Michael Hamner, Östersund, Eric Jibor, Östersund, Marcus Jonsson, Frösön, Annika Karlsson, Östersund, Emma Larsson, Tandsbyn, Emma Melander, Östersund, Mimmi Melander, Lit, Elin Nilsson, Tandsbyn, Katarina Nilsson, Bräcke, Diana Nordlund Jensen, Östersund, Sebastian Olsson, Krokom, Måns Runsten Swärd, Östersund, Petter Sabel Plantinger, Östersund, Andreas Svanlund, Ås, Malin Vallén, Nälden, Alexandra Vikander, Östersund, Fredrik Wikström, Frösön.


Johan Almroth, Frösön, Johan Bengtsson, Trångsviken, Mattias Bergner, Svenstavik, Paul Bergström, Östersund, Martin Bååth, Frösön, Tove Bäckström, Östersund, Emil Englund, Frösön, Pontus Engström, Strömsund, Sandra Jonsson Paletun, Östersund, Alexander Larsson, Östersund, Daniel Lidbom, Östersund, Alexander Lundli, Östersund, Mattias Moxell, Östersund, Magnus Nilsson, Svenstavik, Niklas Norberg, Hede, Melker Nordqvist, Orrviken, Mikael Olsson, Östersund, Tobias Paulsson, Stugun, Alexander Persson, Östersund, Johan Sandberg, Östersund, Jim Sandström, Östersund, Max Simonsson, Offerdal, Niklas Sundin, Östersund, Simon Velander, Östersund, Geleta Watchefo, Östersund, Andréas Wikström, Östersund, Sebastian Wikström, Lit, Jonas Åhlin, Östersund.

Victor Berglund, Frösön, Nina Bergström, Ljungdalen, Anton Brink, Frösön, Johan Carlberg, Östersund, Marcus Carlsson, Frösön, Fredrik Eskilsson, Ytterhogdal, David Forslund, Östersund, Kristoffer Högqvist, Frösön, Henrik Karlsson, Östersund, Petter Larsson, Östersund, Joacim Lindberg, Östersund, Elin Lundström, Ås, Daniel Löfström, Östersund, Christer Nilsson, Tandsbyn, Simon Norberg, Frösön, Olle Nääs, Östersund, Anton Paulsson, Östersund, Petter Paulsson, Brunflo, Johan Rudsby, Lit, Joakim Sahlin, Östersund, Gustav Snell, Östersund, Per Emil Strandberg, Gäddede, Johannes Unger, Sveg, Alexander Vestman, Trångsviken, Jonas Widegren, Brunflo, Mattias Wrang, Brunflo.

Lisa Björklund, Östersund, Robin Bruman, Östersund, Fredrik Eliasson, Frösön, Lina Eriksson, Frösön, Simon Ferm, Vemdalen, Felix Hansson, Krokom, Jonas Hedström, Krokom, Markus Kvarnlöf, Lit, Niklas Köhler, Frösön, André Lohman, Östersund, Jonathan Mattsson, Gällö, Jakob Melander, Östersund, Dennis Nilsson, Brunflo, Joacim Nilsson Ihrén, Frösön, Viktor Nässén, Lit, Gunnar Olander, Frösön, Jonas Paulsson, Östersund, Karl-Olov Rimér Högberg, Östersund, Jesper Räihä, Östersund, Erica Secher, Östersund, Henrik Sjöstrand, Frösön, Oskar Snell, Östersund, Jenny Steding Selander, Frösön, Johanna Sätter, Frösön, Marcus Tinnsten, Frösön, Mattias Uddegård, Östersund, Jonas Åhlander, Frösön.



Amy Nyman, Undersåker, Mattias Olofsson, Järpen, Jennifer Taghizadeh Etekal, Järpen.

Viktor Backman, Undersåker, Rickard Bengtsson, Järpen, Olle Berglund, Duved, Pär Hjelm, Mattmar, Hans-Christer Humble, Järpen, Victor Kling, Domsjö, Pether Möller, Järpen, Patrik Nilsson, Järpen, Magnus Olsson, Järpen, Tommie Ottosson, Järpen, Nejla Sparrok-Jonasson, Järpen.

Ingela Albertsson, Hallen, Isabelle Granström, Åre, Tove Wennberg Forsberg, Åre, Malin Friman, Duved.

Lars Backskog, Järpen, Blayze Bramwell, Åre, Alexander Eldefors, Undersåker, Lisa Eriksson, Hallen, Niklas Eriksson, Järpen, William Fjällström, Åre, Jonatan Gadelius, Åre, Anders Hagman, Undersåker, Oscar Harlaut, Åre, Matteus Lestage König, Åre, Sofia Lund, Hallen, Lars Norin, Mörsil, Peter Skoknes, Åre, Viktor Ståhl, Hultsfred, Bea Tingstam, Stocksund, Tom Åkerström Hedvall, Funäsdalen.

Peter Fridlund, Duved, Viktor Loberg, Åre, Håkan Nilsson, Mattmar.

Lars Ackehed, Järpen, Thomas Andersson, Järbo, Anton Engelmark, Bräcke, Oskar Henriksson, Leksand, Kristian Jakobsson, Åskloster, Henrik Källström, Järpen, Kristian Melhedegaard, Skurup, Isak Pettersson, Uppsala, Jacob Svedlund, Linghed, Andreas Svärd, Ramsele, Jimmy Tägtström, Valbo.

Heidi Hadarsdotter, Mörsil, Olivia Hansson, Åre, Stina Mattsson, Järpen, Annabell Rahm, Oviken, Isabel Eriksson, Trångsviken, Jonas Fredriksson, Järpen, Erik Larsson, Järpen, Per Larsson, Trångsviken, Pelle Lundmark, Undersåker, Karl Nygren, Mattmar, Stina Olsson, Undersåker, Jon Sjöberg, Undersåker, Sara Sjöström, Mattmar.

Pernilla Blomqvist, Åre, Emma Boudrie, Åre, Moa Fors Källstrand, Åre, Karolina Östberg Hallander, Åre, Anna Hagström, Nälden, Kenneth Jonsson, Mörsil.

Isak Agnarsson Fransson, Undersåker, Anja Dahlberg, Åre, Jimmy Kleiven, Åre, Joakim Åslund, Åre.

Magnus Engberg, Sundsvall, Carl-Filip Öster, Enskede gård, Emma Abrahamsson, Mora, Erika Bengtsson, Offerdal, Adam Gummesson, Sunne, Felix Gåsste, Sunne, Josefin Helinder, Vaxholm, Oscar Hägglund, Örnsköldsvik, Johanna Höijd, Frösön, Sandra Jacobsson, Östersund, Jennie Jirhed, Krokom, Linda Klaésson, Åsarna, Sebastian Lindblom, Järpen, Markus Nilsson, Luleå, Mimmi Nilsson, Undersåker, Karin Palmqvist, Gävle, Erik Segerström, Mora, August Sjöholm, Mullsjö, Erik Svenn Larsson, Rättvik, Malin Wahlström, Holmsund.

Alexander Baecklund, Åre, Sandra Bergman, Östersund, Anna Bergström, Åre, Helena By, Mörsil, Moa Eriksson, Sollefteå, Mimmi Granath, Sandviken, Robert Hast, Valbo, Matilda Hedström, Alingsås, Oscar Hellström, Arboga My Henriksson, Åre, Håkan Karvonen, Duved, Cecilia Koning, Östersund, Cecilia Lindholm, Gävle, Elin Nilsson, Öckerö, Joakim Nilsson, Åre, Matilda Norberg, Väddö, Josefin Nordahl, Nora, Hanna Reidemar, Sandviken, Panaphol Sae Tang, Gävle, Elin Styf, Hudiksvall, Josefine Tano, Sandviken, Viktor Vikström, Undersåker, Pamela Adobati, Vallsta, Per Axelsson, Delsbo, Celisia Brånedal, Bollnäs, Marita Eriksson, Hammerdal, Sophia Fernaeus , Hudiksvall, Georg Gado, Arboga, Max Gebrat Pujol, Sundsvall, Jessica Hall, Trångsund, Denise Herbertsson, Brunflo, André Karlsson, Helsingborg, Jesper Lidström, Bollnäs, Jesper Lundgren, Nordingrå, Alexandra Olsson Hanberg, Sollefteå, Stefan Persson, Mörsil, Fredrik Rudolphi, Delsbo, Jonathan Sammons, Ramsele, Dennis Sundin, Ramsele, Malin Thunberg, Örebro.

 




Sandra Bodlund, Östersund, Stina Bäck, Krokom, Hanna Bäckström, Funäsdalen, Jenny Edin, Krokom, Henrik Eriksson, Bräcke, Jessica Faustino, Krokom, Karin Grahn, Gällö, Kristina Granqvist, Ramsele, Emelie Grinde, Svenstavik, Kristina Jakobsson, Östersund, Malin Lindblom, Sveg, Chris Lundberg, Östersund, Lisa Lundgren, Rossön, Caroline Näsvall, Bruksvallarna, Angelica Persson, Krokom, Linda Swahn, Lillsjöhögen, Anna Widegren Jonsson, Östersund, Emelie Östlund, Lit.


Johanna Alm, Raftälven, Sofie Andersson, Östersund, Christoffer Bergman, Nälden, Malin Ekström Andersson, Brunflo, Nathalie Elofsson, Östersund, Moa Eriksson, Sveg, Sabina Eriksson, Östersund, Lina Fluhr, Sveg, Ninni Grande, Rissna, Helena Jonsson, Järpen, Sandra Karlstrand, Ytterhogdal, Malin Landén, Hara, Caroline Lindqvist, Östersund, Christoffer Malmsten, Undersåker, Jennifer Morén, Östersund, Love Nergaard,Östersund, Ulrica Norlander, Frösön, Emilia Olofsson, Norderåsen, Lynn Ottosson, Nälden, Louise Paulsson, Hallen, Irene Rösth, Krokom, Linnea Sivertsson, Östersund.


Rasmus Amilon, Hammerdal, Anton Bång, Aspås, Christoffer Ekholm, Rönnöfors, Tobias Hemmingsson, Hammerdal, Kristin Hyttsten, Järpen, Johan Jansson, Mattmar, Andreas Jönsson, Gäddede, Johan Lundqvist, Östersund, Timmy Nyh, Nälden, Thommy Nyström, Svenstavik, Daniel Oscarsson, Sikås, Jim Storm, Brunflo, Markus Svensson, Östersund, Andreas Zetterström, Stugun.


Andreas Aronsson, Lit, Jimmy Danielsson, Hammerdal, Mattias Edenryd, Hammerdal, Peter Lindberg, Tångeråsen, Markus Lindgren, Offerdal, Tobias Löfgren, Hammerdal, Niklas Persson Enström, Fugelsta, Mattias Wikberg, Hackås.

 



Anita Aalberg, Leksvik, Norge, Stine Aftret, Selbu, Norge, Charlotte Andersson, Hässleholm, Evelina Andriainen, Gästrike-Hammarby, Nina Danielsson Bergman, Årjäng, Evelina Davidsson, Skokloster, Frida Henriksson, Årsunda, Sofia Hjortsberger, Uppsala, Emma Höglund, Härnösand, Kerstin Johansson, Åby, Madelene Johansson, Ransta, Elisa Kartum, Hegra, Norge, Wiktor Kylin Blom, Tierp, Caroline Larsson, Avesta, Elin Larsson, Malungsfors, Martin Nielsen Aarvåg, Kyrksäterövea, Norge, Fanny Nilsson, Gävle, Mlin Nässlander, Nyland, Isabelle Orsimo, Strängnäs, Caroline Sindemark, Strängnäs, Jennifer Sköld, Ödeshög, Hans William Storås, Fannrem, Norge, Karin Svanberg, Linghem, Karina Vudduaune, Åsen, Norge, Louise Wallin, Adelsö, Daniel Wäjersten, Kungsbacka.
Bräcke gymnasieskola


Lars-Åke Berg, Kälarne, Sebastian Bergman, Östavall, Björn Edenström, Fränsta, Peter Hansson, Häggenås.


Patrik Andersson, Hammarstrand, Linus Backlund, Fränsta, Claes Berglund, Offerdal, Johan Eriksson, Valbo, Patrik Eriksson, Sollefteå, Emil Gustavsson, Östersund, Marcus Holmgren, Själevad, Mikael Huotari Lindqwist, Ljungaverk, Jens Karlsson, Gällö, Fredrik Lind, Sälen, Johannes Lindberg, Bräcke, Karolin Persson, Duved, Rickard Persson, Erikslund, Jim Rensbo, Östersund, Petter Rosén, Arbrå, Johan Sundberg, Lit, Johan Svelander, Ånge, Linus Svärd, Gagnef, John Westman, Själevad, Mikael Åkerlund, Ljusdal, Timmy Åkerstedt, Bjästa, Robin Östlin-Svensson, Valbo.


Sofie Bäckman, Erikslund, Malin Göransson, Ånge.


Marielle Bygdefors, Kälarne, Conny Carlsson, Kälarne, Jennifer Gresseth, Bräcke, Emelie Hansson, Kälarne, Caroline Moberg, Bräcke.




Jimmy Gulliksson, Bispgården, Erik Holmlund, Sollefteå, Mattias Höglund, Bispgården, Andreas Johansson, Bispgården, Tina Karhu, Bispgården, Michael Selander, Bispgården, Lina Thalén, Bispgården.


Jimmy Hansson, Hammarstrand, Johan Hansson, Bispgården, Daniel Johansson, Bispgården, Robert Karlsson, Bispgården, Jens Lautin, Hammarstrand, Tony Löfgren, Hammarstrand, Robert Svensson, Långsele, Haqvin Thalén, Hammarstrand, David Törnqvist, Bispgården, Jens Wiberg, Långsele.
Palmcrantzskolan


Andreas Andersson, Östersund, Bengt Björnsson, Offerdal, Simon Ekstrand, Svenstavik, Andreas Engberg, Orrviken, Tom Eriksson, Gällö, Daniel Gruvelgård, Föllinge, Johan Holmgren, Nälden, Mikael Johansson, Oviken, Tobias King, Östersund, Freddie Kolehmainen, Föllinge, Henry Lennartsson, Hallen, Peter Lennartsson, Hammarstrand, Alexander Ljungqvist, Östersund, Adam Nilsson, Östersund, Anders Nykvist, Nälden, Lars Palm Olsson, Sveg, Marcus Sunding, Brunflo.
Jesper Adamsson, Bräcke, Alexander Bergenvass, Vemdalen, Emil Bernhardsson, Bräcke, Pär Gund, Åsarna, Fredrik Hedin, Hede, Tim Henriksson, Kälarne, Daniel Johansson, Bräcke, Linus Kaiser, Offerdal, Kim Lebas, Östersund, Hans Molander Gustavsson, Orrviken, Pontus Nilsson, Offerdal, Jon Olofsson, Hede, Fredrik Olsson, Krokom, Olle Rhodin, Nälden, Tobias Sandström, Frösön, Niclas Sjöling, Brunflo, Håkan Ström, Bruksvallarna, Björn Vareberg, Östersund, Tommy Vestlund, Nälden.

Cathrine Atthem, Svenstavik, Fanny Eddelid, Fåker, Johan Ekdahl, Östersund, Markus Eriksson, Krokom, Andreas Gärdin Hyttsten, Östersund, Elin Nilsson, Östersund, Ida Olsson, Östersund, Emma Schultz, Krokom.


Karin Alke Nilsson, Östersund, Adam Amarouche, Trångsviken, Simon Appelblad, Östersund, Malin Östlund Blom, Östersund, Rebecka Edberg-Skoglund, Tandsbyn, Marie Estensson, Östersund, Tobias Forsman, Östersund, Britta Horneij, Dvärsätt, Marika Kjellin Andersson, Offerdal, Elisabeth Larsson, Östersund, Nina Lindgren, Gällö, Jimmy Martinsson, Gällö, Hanna Mellgard, Östersund, Robin Modén, Östersund, Elin Morén, Föllinge, Johan Nilsson, Östersund, Ida Olofsson, Östersund, Anjelica Olovsson, Östersund, Sanna Olsson, Brunflo, Ylva Olsson, Oviken, Belinda Signal, Frösön, Kristina Strömgren, Östersund, Camilla Svedberg Halvarsson, Östersund, Daniélle Svensson, Östersund, Nathalie Vikander, Frösön, Simon Öynes, Östersund.


Sara Bodén, Östersund, Anna-Karin Dahlgren, Nälden, Lisa Friberg, Undersåker, Sanna Hallin, Östersund, Sara Halvarsson, Undersåker, Mikaela Hamberg, Östersund, Caroline Lindkvist, Sveg, Jessica Roos, Strömsund, Stina Storm Åström, Östersund, Julia Sällström, Östersund.


Matilda Amundsen Bergström, Östersund, Daniel Andersson, Orrviken, Emma Appelqvist, Krokom, Sabina Bergvall, Hammarstrand, Per Ekerby, Ås, Hannes Fredriksson Frank, Östersund, Johanna Fröjd, Tandsbyn, Andreas Gislason, Frösön, Joel Hemréus, Orrviken, David Ingvarsson, Ås, Stina Isaxon, Östersund, Susette Johansson, Brunflo, Joel Jonsson, Krokom, Sofie Lindahl, Åsarna, Erik Magnusson, Oviken, Dennis Mårtensson, Tandsbyn, Ingrid Nilsson, Ås, Sofia Nilsson, Östersund, Frida Nordenberg, Östersund, Tobias Norkvist, Östersund, Petter Owén, Järpen, Frida Paulsson, Hammarstrand, Marcus Schill Jansson, Tandsbyn, Jennie Sefastsson, Gällö, Sabina Simonsson, Offerdal, Emelie Säterberg, Nälden, Tina Velander, Dvärsätt, Sabina Värme, Bispgården, Patrik Wallin, Ytterhogdal, Magnus Zakrisson, Östersund.


Elin Andersson, Offerdal, Rebecka Andersson, Lit, Cecilia Axelsson, Klövsjö, Jana Hedström, Järpen, Vilja Hillerbo, Östersund, Stina Hylén, Gällö, Robin Jensvold, Lit, Jennie Lindqvist, Frösön, Anton Nyberg, Trångsviken, Rebecca Orädd, Östersund, Olof Runsten, Nälden, Christoffer Sjölund, Järpen, Linda Strömdahl, Brunflo, Christer Vernberg, Frösön.


Henrik Andersson, Offerdal, Tobias Björk, Östersund, Gustav Bromée, Vemdalen, Hanna Edling, Östersund, Ted Forsström Jakobsson, Frösön, Olle Granbom, Östersund, Fredrik Grut Jonsson, Frösön, Carolin Happe Sollander, Frösön, Anders Heljeback, Oviken, Mattias Häggkvist, Offerdal, Lisa Johansson, Östersund, Johan Jägemar, Oviken, Fredrik Järnankar, Krokom, Jonas Jönsson, Frösön, Hanna Ling, Frösön, Jens Magnusson, Frösön, Kim Nyman, Östersund, Henrik Persson, Fåker, Tsz-Hin Tang, Frösön, Alexander Wikman, Brunflo.


Elisabeth Aspegren, Svenstavik, Rikard Berg, Östersund, Ann-Charlotte Dahlberg, Brunflo, Kristina Ekqvist Andersson, Rätan, Fredrik Enqvist, Rätan, Oscar Eriksson, Brunflo, Tina Eriksson, Stugun, Malin Jonsson, Överturningen, Jan-Erik Korhonen, Häggenås, Petra Könberg, Östersund, Patrik Lindgren, Östersund, Jonas Lööf, Krokom, Angelica Martebo, Svenstavik, Niklas Olsson, Tandsbyn, Anna Pettersson-Trapp, Svenstavik, Marielle Sjölund, Häggenås, Yvonne Syrjälä, Oviken, Tobias Tander, Åsarna, Magnus Öfvergren, Överturingen.


Johanna Berg, Östersund, Mia Berge, Bruksvallarna, Nina Eriksson, Gällö, Sarah Gesslin, Svenstavik, Sofia Gesslin, Svenstavik, Paula Ivarsson, Sollefteå, Daniel Johansson Ekstedt, Östersund, Emma Johansson, Föllinge, Jona Johansson, Mattmar, Marina Lindström, Hammarstrand, Mattias Lund, Orrviken, Erika Lundin, Oviken, Sanna Lundin, Offerdal, Ida Lång, Alby, Sandra Nilsson, Föllinge, Erik Nyström, Överturingen, Lina Olsson, Gällö, Pernilla Olsson, Pilgrimstad, Sara Perman, Sörbygden, Malin Sjödin, Sollefteå, Elin Stenberg, Krokom, Josefin Stenvall Gustafsson, Funäsdalen, Emma Stålbring, Östersund, Linda Valtersson, Föllinge, Cassandra Vesterlund, Ånge, Ulrika Östergren, Orrviken.


Jennifer Bergström, Hammerdal, Anna Dahlberg, Lit, Karin Engström, Östersund, Caroline Fahlén, Hammarstrand, Caroline Jonsson, Bräcke, Karolina Jonsson, Pilgrimstad, Martina Jönsson, Bräcke, Isabell Karlsson, Dvärsätt, Angela Kruth Salomonsson, Pilgrimstad, Lisa Landgren, Kälarne, Lina Larsson, Krokom, Ronja Nordlund, Kälarne, Anja Persson, Strömsund, Emilia Persson Berglöf, Östersund, Emelie Persson, Strömsund, Madelene Ros, Hammerdal, Malin Wikén, Svenstavik, Martina Wikström, Duved, Moa Åhlin Nilsson, Gällö, Monique Östlund, Östersund.


Angelica Andersson, Östersund, Victoria Bergström, Sveg, Malin Davidsson, Långsele, Malin Fredriksson, Nälden, Emma Gunnarsson, Nälden, Hanna Lidfors, Östersund, Ninni Sjöberg, Vilhelmina, Emma Strömberg, Mattmar, Frida Svensson, Hammerdal, Malin Viksten, Östavall, Caroline Wahlman, Östersund, Caroline Åsevall, Mattmar.


Sophia Alander, Östersund, Emelie Andreasson, Östersund, Johan Berglin, Gällö, Elin Blad, Östersund, Lotten Carlberg, Östersund, Therese Eriksson, Östersund, Emilia Granqvist, Frösön, Sara Hörnell, Frösön, Sara Johansson, Ramsjö, Elin Karlsson, Oviken, Nichole Karlsson, Brunflo, Therese Lagergren, Krokom, Isadora Lindberg, Hammerdal, Jennie Löfhaugen, Oviken, Lina Månsson, Östersund, Emanuel Nellis, Nälden, Cecilia Norlander, Aspås, Madelene Olsson, Ytterhogdal, Martha Savander, Östersund, Mattias Sköldberg, Kallinge, Safiye Tanrisever, Östersund.
Ellinor Andersson, Svenstavik, Sara Björkman, Hede, Julia Burman, Svenstavik, Anna Enjebo, Frösön, Ulrika Eriksson, Frösön, Therese Grandén, Rätan, Malin Hall, Överturingen, Anna Henriksson, Överturingen, Sanna Holmberg, Aspås, Malin Johangården, Svenstavik, Martin Jonsson, Östersund, Elin Lögdberg, Krokom, Marielle Löthman, Överturingen, Elliot Nellis, Nälden, Maria Nilsson, Fåker, Emmelie Nässén, Östersund, Jessica Olsson, Fåker, Karolina Persson Achour, Östersund, Ida Svensson, Bräcke.


Lars Engholm, Ånge, Stefan Eriksson, Kälarne, Maria Forsberg, Östersund, Kassandra Heidenbeck, Brunflo, Dan Jönsson, Kälarne, Otto Lundin, Frösön, Thomas Norell, Bräcke, Jonas Olofsson, Svenstavik, Michael Söderström, Lit, Daniel Wessén, Tandsbyn, Mattias Åkergren, Oviken.




Sofie Berglund, Östersund, Linnéa Bergman, Östersund, Lisa Bjernestedt, Frösön, Björn Martinsson, Frösön.


Egil Nielsen, Östersund, Ermin Sabic, Nälden.


Björn Högberg, Frösön, Julia Nyström, Frösön, Angelica Olsson, Frösön, Elisabet Ström, Hackås, Johanna Hård, Östersund, Daniel Nordin, Brunflo, Roy Tamnes, Östersund.


Nils Berling, Frösön, Gary Hamrin, Östersund.


Anna Eriksson, Östersund, Mattias Larsson, Östersund.


Marie Helen Jonasson, Stugun, Magnus Jonsson, Östersund, Anders Wiström, Östersund, Jimmy Eriksson, Östersund, Sofi Ottosson, Hammerdal, Sara Svanberg, Krokom, Tim Vallinder, Frösön, Emma Dalsätt, Dvärsätt, Evelina Fagerberg, Östersund, Patric Sjödin, Östersund.


Christoffer Evertsson, Östersund, Jonas Nils-Gunnar Jan Jonsson, Brunflo, Peter Magnusson, Lit, Christer Nilsson, Östersund, Mats Sefaniasson, Oviken, Fredrik Sjölander, Krokom, Joachim Sundin, Lit.




Erik Atterhagen, Svenstavik, Tobias Bergetorp, Nälden, Niklas Bergström, Aspås, Mikael Blomqvist, Östersund, Oskar Brorsson, Brunflo, Isak Ehrenholm, Brunflo, Patrik Engberg, Ås, Kim Gulle, Östersund, Andreas Muthu Hemå, Östersund, Tobias Jansson, Oviken, Mattias Johansson, Brunflo, Jenny Kandel, Östersund, Henrik Lindqvist, Oviken, Alexander Nilsson, Föllinge, Robin Nilsson, Östersund, Peter Palmqvist, Brunflo, Andreas Rensbo, Frösön, Daniel Svensson, Hammarstrand.


Jimmie Andersson, Brunflo, Fredrik Brenje, Östersund, Kim Arne Edvardsen, Östersund, Johan Ekberg, Brunflo, Jonathan Eriksson, Östersund, Mikael Gustavsson, Funäsdalen, Christian Hansen, Östersund, Mats Hedblom, Östersund, Erik Hyttsten, Hammarstrand, Linda Johansson, Krokom, Joel Larsson, Brunflo, Sebastian Larsson, Gällö, Dennis Lindberg, Trångsviken, Mattias Lindqvist, Östersund, Tanja Mattsson, Hammarstrand, Andreas Mårtensson, Aspås, Johan Nilsson, Tandsbyn, Tim Silverdahl, Hackås, Tommy Söder, Funäsdalen, Jim Söderman, Frösön, Emanuel Wagenius, Funäsdalen, Olov Winroth, Gällö, Mikael Åsholm, Bräcke.


Victor Blomqvist, Frösön, Alexander Eriksson, Lit, Johan Isaksson, Hackås, Markus Jonsson, Östersund, Alexander Lindberg, Hammerdal, Anders Lindsten, Föllinge, Henrik Lindström, Lit, Hanna Lundström, Hammarstrand, Åsa Martinsson, Sveg, Marina Mattsson, Stugun, Emil Molin, Krokom, Daniel Odlander, Åre, Martin Olsson, Brunflo, Robin Persson, Föllinge, Jonas Pettersson, Krokom, Robin Pettersson, Östersund, Sebastian Poläng, Gällö, Malin Rhodin, Lit, Robin Rudfjäll, Strömsund, Christoffer Ylander, Hammerdal.
Daniel Ajax, Hammarstrand, Henrik Alexandersson, Järpen, Erik Bergefors, Östersund, Mattias Boije, Gällö, Rasmus Eijvergård, Järpen, Roger Forseth, Oviken, Simon Gustafsson, Funäsdalen, Jonatan Hellström, Östersund, Pär Hopstadius, Krokom, Johan Julnes, Järpen, Philip Jämtgård, Stugun, Emelie Lande, Krokom, Annika Persson, Aspås, Robert Rensbo, Frösön, Eddie Sethsson, Föllinge, Daniel Svejgård, Hammarstrand, Emil Tegnander, Östersund.


Fredrik Andersson, Offerdal, Erik Blixt, Stugun, Simon Broström, Östersund, Daniel Hanning, Östersund, Patrik Jönsson, Östersund, Billy Ljungberg, Östersund, Misha Lundberg, Tandsbyn, Emma Lundmark, Nälden, Joel Nilsén Junhov, Aspås, Jimmy Nilsson, Östersund, Simon Nilsson, Östersund, Ale Persson, Östersund, Paul Quinn, Trångsviken, Erik Scherman, Östersund, Simon Sjöqvist, Åre, Marcus Walseth, Östersund.




Linda Andersson, Östersund, Mikael Andersson, Östersund, Simon Arhusiander, Häggenås, Caroline Brännström, Kälarne, Frida Bågling, Frösön, Anna Ersson, Dvärsätt, Jesper Eskilsson, Lit, Daniel Fahlander, Östersund, Oskar Fahlén, Krokom, Maja Forslund, Östersund, Anders Gravemo, Hammerdal, Maria Karlsson, Orrviken, Robin Laxvik, Östersund, Tina Lilleby, Offerdal, Elisabeth Lindberg, Krokom, Yenie Lundbeck, Svenstavik, Olle Marnetoft, Östersund, Helena Mikaelsson, Nälden, Claudia Noori Thofelt, Östersund, Pernilla Olovsson, Pilgrimstad, Erika Olsson, Östersund, Joakim Wik, Svenstavik, Emelie Östman, Klövsjö.
Rebecka Andersson, Hammerdal, Mikaela Axelsson, Östersund, Jonna Berge, Bruksvallarna, Mikaela Eriksson Ruda, Hammarstrand, Erika Flodin, Brunflo, André Gräs, Östersund, Hanna Gustafsson, Lit, Torbjörn Haugen, Frösön, Jennifer Jaarnek, Krokom, Anders Johansson, Brunflo, Anneli Jonasson, Valsjöbyn, Ida Jonsson, Hammarstrand, Oskar Lavesson, Östersund, Sandra Linder, Krokom, André Ljung, Brunflo, Carin Mohage, Svenstavik, Sofie Nordin, Frösön, Camilla Persson, Östersund, Simon Rinzén Eliasson, Dvärsätt, Joseline Umutesi, Östersund, Kristina Walltin, Östersund.
Mikael Alke, Östersund, Camilla Andersson, Lit, Josephine Axelsson Paulsson, Östersund, Linda Björn, Östersund, Emilia Erlandsson, Nälden, Mikael Fernström, Järpen, Simon Gabrielsson, Frösön, Jens Haake, Brunflo, Marielle Hansson, Östersund, Mattias Johansson, Nälden, Niclas Kempe, Östersund, Johanna Lindqvist, Oviken, Johanna Lundström, Frösön, Johan Myrgren, Östersund, Isabell Olsson, Östersund, Saramaria Olsson, Östersund, Robin Palmqvist, Östersund, Sofi Staf, Östersund, Linnéa Strandberg, Östersund, Jesper Söderholm, Brunflo, Fredrik Öhnström, Dvärsätt.


Roy Björklund, Nälden, David Danielsson-Sahlgren, Östersund, Alexander Edström, Hackås, Stefan Eriksson, Pilgrimstad, Simon Ewerlid, Vemdalen, Matthias Holtan, Östersund, Erik Larsson, Rätan, Jens Pålsson, Nälden, Anton Stener, Lit, Ola Stenmark, Ås, Joakim Thoresson, Ås.
Simon Backlund, Östersund, Anton Bergström, Aspås, Benjamin Blomqvist, Kälarne, Johan Dalsätt, Dvärsätt, Marcus Eklöv, Östersund, Maths Espemo, Brunflo, Fredrik Forss, Nälden, Daniel Hassfjärd, Östersund, John Peter Hedman Nilsson, Krokom, Mårten Libeck, Lit, Tobias Lindé, Ås, Albin Lundhall, Ljungdalen, Oscar Mattsson, Svenstavik, Jonas Olsson, Sveg, Christoffer Sigerhed, Östersund, Lars-Åke Tirén, Oviken, Fredrik Ängehov, Aspås.


Mårten Andersson, Östersund, Tomas Berggren, Östersund, Fredrik Blomberg, Brunflo, Anton Borg Sandström, Brunflo, Tommy Boström, Nälden, Mårten Eriksson, Brunflo, Emil Gidlund, Brunflo, Marco Gudding, Frösön, Joakim Hagen, Brunflo, Pontus Hakonen, Dvärsätt, Emil Hallberg, Nälden, Victor Lundborg, Åsarna, Oscar Mattsson, Brunflo, Kristoffer Persson, Vemdalen, Jesper Strömberg, Lit, Isak Vallström, Vemhån, Johan Widmark, Dvärsätt.


Elin Andersson, Östersund, Sara Arnell, Östersund, Sammy Bengtsson, Offerdal, Jenny Burman, Östersund, David Edholm, Hallen, Mathias Eriksson, Oviken, Ebba Hedin, Frösön, Jenny Juliusson, Östersund, Robin Karlsson, Oviken, Helen Lindé, Frösön, Cornelia Lindman, Östersund, Nathalie Lundberg, Östersund, Sofie Nilsson, Häggenås, Ebba Nordell, Vålådalen, Mirela Ostojic, Östersund, Tea Skenderija, Östersund, Lina Sund, Svenstavik, Karolina Svärd, Frösön, Sofia Söderberg, Frösön, Sofie Walltin, Östersund.
Carin Berggren, Gällö, Nina Edbjörk, Östersund, Eleonor Eurenius, Bräcke, Malin Gisslén, Orrviken, Lina Göransson, Östersund, Maud Högberg, Undersåker, Victoria Ingebrigtsen, Östersund, Mikaela Ingelsson, Östersund, Viktor Jonsson, Häggenås, Linda Karlsson, Östersund, Jonas Kristoffersson, Häggenås, Erika Lindqvist, Bräcke, Johan Lindström, Östersund, Tove Persson, Orrviken, Lisette Ritenius, Östersund, Matilda Stuguby, Östersund, Sofie Svensson, Brunflo, Josefine Wahlström, Östersund, Pontus Widell, Häggenås.
Emma Berglund, Östersund, Josefin Danielsson, Östersund, Elisabeth Edvinsson, Svenstavik, Joakim Eriksson, Brunflo, William Flaming, Oviken, Emma Forsberg, Krokom, Christopher Guldbrandsen, Nälden, Hanna Häggblad, Gällö, Sofia Jansson, Klövsjö, Malin Jörgensen, Östersund, Sofia Lindberg, Brunflo, Sara Magnusson, Oviken, Sofie Morin, Offerdal, Pernilla Nordquist, Östersund, Linda Nyström, Östersund, Sanna Olsson, Östersund, Angelica Pålebrink, Frösön, Maria Rensbo, Frösön, Malin Strandberg, Frösön, Jennie-Lie Östborg, Stugun.


Mattias Ajax, Östersund, Andreas Andersson, Rätan, Caroline Andersson, Föllinge, Cecilia Asplund, Frösön, Hanna Bengtsson, Ås, Emma Bergström, Hede, Chiara Bugatti, Östersund, Linus Dahlgren, Oviken, Thomas Edin, Östersund, Linn Elofsson, Föllinge, Johanna Fredriksson, Östersund, Caroline Hansson, Bispgården, Emelie Haraldsson, Rätan, Maria Hällkvist, Ås, Sofia Johanson, Frösön, Frida Johnsson, Stugun, Linus Kristoffersson, Oviken, Daniela Lundqvist, Östersund, Madelene Moe, Frösön, Rebecka Nisseby, Östersund, Martin Norling, Frösön, Jessica Prenker, Gällö, Joakim Rolandsson, Östersund, Sandra Salo, Östersund, Henrik Svensson, Östersund, Moa Svensson, Hede, Emma Thideman, Brunflo, Jennifer Wallenqvist, Östersund, Kristina Westfält, Vemhån, Simon Wilhelmsson, Föllinge.
Andrea Berggren, Dvärsätt, Elin Degerström, Lit, Elin Eriksson, Lillhärdal, Johanna Flyborg, Brunflo, Markus Freskgård, Hackås, Karin Frölander, Bräcke, Tobias Gerhardsson, Svenstavik, Felix Hedberg, Funäsdalen, Sandra Jonsson, Frösön, Ida Karlsson, Krokom, Ranja Khalfallah, Östersund, Ida Lindström, Brunflo, Anna Löfgren, Trångsviken, Anton Löfgren, Frösön, David Malm, Brunflo, Louise Mellergård, Östersund, Maria Månsson, Dvärsätt, Robin Nilsson, Brunflo, Ludvig Norberg, Funäsdalen, Malin Olofsson, Dvärsätt, Therese Olsson, Östersund, Malin Persson, Åsarna, Angelica Rydell, Offerdal, Simon Sarestål, Gällö, Desirée Signal, Östersund, Emil Sjölander, Östersund, Charlott Skog, Frösön, Maja Öst, Östersund.


Daniel Berglin, Svenstavik, Angelica Blomström, Oviken, Nina Bohlin, Järpen, Lali Chumburidze, Östersund, Martina Edblad, Tandsbyn, Per-Erik Eriksson Frank, Frösön, Sabina Eriksson, Frösön, Linda Gabrielsson, Bruksvallarna, Cim Hermansson, Östersund, Malin Hoglert, Östersund, Daniel Högström, Krokom, Eric Ivarsson, Brunflo, Philippa Liljekvist, Nälden, Désirée Lundqvist Lingsell, Östersund, Karin Malm, Östersund, Josefine Nilsson, Nälden, Pontus Nilsson, Östersund, Fredrik Nordlund, Pilgrimstad, Katarina Rennerståhl, Åsarna, Helena Svelander, Oviken, Parisa Tarakameh, Frösön, Emelie Tsampikakis, Östersund, Pontus Ulfson, Östersund, William Ulrich Häreblad, Frösön, Tua Van Den Brink, Krokom, Simon Wahlström, Östersund, Sara Wikman, Östersund, Erik Zäll, Brunflo.
Emelie Andersson, Ås, Vania Appelnäs, Föllinge, Jacob Arvidsson, Frösön, Marcus Byman, Oviken, Ana Sonia Chilaika, Östersund, Emma Eriksson, Kälarne, Anton Fladvad, Vemdalen, Emma Grönvik Möller, Bräcke, Stina Hällholm, Ås, Johan Karlsson, Östersund, Johan Kindblom, Krokom, Petra Kjaergaard, Funäsdalen, Felix Laxvik, Gällö, Sandra Lennartsson, Nälden, Maria Lindroth, Östersund, Mattias Ljungberg, Bräcke, Johanna Löfvenberg, Östersund, Sara Magnusson, Föllinge, Fredrik Norberg, Frösön, Marina Nordlander, Östersund, Helena Nydahl, Fåker, Patrik Nääs Sundemyr, Östersund, Fredrik Palmqvist, Valsjöbyn, Niklas Sved, Östersund, Jennifer Wallberg, Östersund, Karin Wallin, Östersund, Lovisa Widerström, Östersund.
Matilda Andersson, Östersund, Emmy Andréasson, Frösön, Marcus Bergner, Frösön, Hannes Brolén, Östersund, Clayton Carpenter, Östersund, Anders Dahl, Brunflo, Elin Edlund, Östersund, Sofia Elmroth, Dvärsätt, Jonas Eriksson, Stugun, Sandra Göransson, Brunflo, Sandra Holgesson, Östersund, Sandra Häll Pettersson, Frösön, Isak Jonsson, Svenstavik, Oscar Kjellberg, Ås, Marielle Käller, Fåker, Helena Larsson, Frösön, Kristina Melin, Östersund, Erik Nolander, Frösön, Celina Notfors, Östersund, Henrik Oskarsson, Östersund, Mattias Panhed, Svenstavik, Elisabeth Persson, Östersund, Jesper Persson, Frösön, Hannah Sandström, Frösön, Pascale Sauma Stenberg, Östersund, Helge Stjernen, Östersund, Malin Undin, Oviken, Gideon Watchefo, Östersund, Frida Zakrisson, Östersund, Malin Zakrisson, Östersund.


Elis Alriksson, Östersund, Christian Andersson, Frösön, Rosie Classon, Frösön, Malin Dahlberg, Dvärsätt, Erika Fundin, Oviken, Marcus Guslin, Täby, Pontus Hakfelt, Bräcke, Lizette Hedkvist Sundsten, Ås, Christoffer Jakobsson, Östersund, Rania Lamti, Östersund, Jennifer Larsson, Frösön, Emma Lundstedt, Östersund, Carolina Malmquist, Orrviken, Pernilla Nilsson, Stugun, Charlott Nordling, Aspås, Sanna Nordström, Östersund, Therese Odén, Hackås, Maja Olofsson, Svenstavik, Caroline Persson, Frösön, Erika Persson, Frösön, Dan Signarsson Granvold, Östersund, Lina Svedestedt, Frösön, Martin Svensson, Östersund, Emelie Söderlundh, Östersund, Sebastian Vargas Näs, Östersund, Sofie Wassö, Frösön, Mattias Westerlund, Östersund, Jonas Winter, Östersund.
Rebecka Andersson, Östersund, Linda Antonsson, Östersund, Tilde Bromée, Frösön, Erika Bäckman, Östersund, Sofie Eén, Östersund, Joanna Franzén, Östersund, Elin Fureman, Rätan, Dennis Grönlund, Frösön, Johanna Gustafsson, Lit, Micaela Hallström, Nälden, Jesper Hamrin Eriksson, Frösön, Niklas Ivarsson, Östersund, Philip Jacobson, Östersund, Sofia Johansson, Östersund, Daniel Knutsson, Östersund, Kenneth Lindström, Östersund, Karl-Axel Ljungkvist, Östersund, Moa Lundberg, Östersund, Simon Munkeby Jonsson, Nälden, Jennie Nystedt, Östersund, Niclas Olander, Frösön, Carl Hugo Persson, Nälden, Filippa Sundin, Östersund, Elena Tuunanen Andersson, Östersund, Linda Uno, Östersund, Martin Vallgren, Nälden.
Fanny Abrahamsson, Östersund, Ida Arnstål, Frösön, Anders Berggren, Östersund, Paula Blidberg, Östersund, Malin Burman, Östersund, Caroline Dubbel, Östersund, Annica Englund, Tandsbyn, Lisa Forslund, Östersund, Karin Haglund, Frösön, Filip Hedman, Frösön, Mia Holmström, Östersund, Karin Jonasson, Östersund, Sofie Jonsson, Östersund, Marcus Källgren, Östersund, Ylva Lithander, Östersund, Anna Moberg, Östersund, Anders Mårtensson, Östersund, Joakim Nyberg, Klövsjö, Mattias Olsson, Östersund, Tom Perman, Östersund, Niclas Svensson, Östersund, Albin Söderlund, Aspås, Helena Turhagen, Frösön, Sandra Wennesjö, Östersund, Ann-Sofie Wiklund, Östersund, Jennie Wretman, Östersund.
Anton Andersson, Föllinge, Lisa Andersson, Östersund, Sandor Andersson, Frösön, Sebastian Björk, Östersund, Erik Bysell, Frösön, Anton Chalupa, Östersund, Adam Grinde, Föllinge, Anna Grängsjö, Frösön, Julia Heiming, Brunflo, Ante Högdal, Östersund, Jens Johansson, Offerdal, Agnes Jonasson, Tandsbyn, Malin Larm, Dvärsätt, Caroline Larsson, Östersund, Jonas Lidgren, Sollentuna, Agnes Lindström, Bispgården, Anton Lundin, Hallen, Jimmy Morad, Frösön, John Morlind, Klövsjö, Josephin Nilsson, Frösön, Minna Norrman, Östersund, Jon Persson, Föllinge, Erica Sandberg, Östersund, Lisa Skoglund, Krokom, Ida Stensson, Svenstavik, Tove Sundin, Östersund, Linnea Svedenmark Edvardsson, Östersund, Linn Svensson, Klövsjö, Fredrik Wikner, Östersund, Olle Wännström, Frösön, Karolina Åström Eriksson, Lit, Carl Ödeen, Brunflo.
Viktor Andersson, Östersund, Niklas Bengtsson, Östersund, John Estvik, Östersund, Linus Falgén, Östersund, Angelica Forseth Liljefelt, Tandsbyn, Linnea Grenholm, Dvärsätt, Ines Kukic, Östersund, Anna Larsson, Östersund, Nina Lindström, Östersund, Malin Nordström, Tandsbyn, Moa Olsson, Lit, Ingela Persson, HäggenÅs, Ann Skyttmo, Östersund, Angelica Sterner, Östersund, Erika Stugård, Stugun, Matilda Svensson, Östersund, Sandra Söderquist, Krokom, Camilla Österberg, Östersund.
Anna Arnesson, Frösön, Alexandra Bitsakis, Östersund, Johanna Forsberg, Östersund, Sanna Frykman, Frösön, Sandra Grubb, Rätan, Faten Harouki, Östersund, Johan Lohman, Östersund, Andrea Lundqvist, Östersund, Anton Magnusson, Frösön, Valdemar Mattsson, Ås, Emelie Mårtén, Svenstavik, Agnes Nordquist, Frösön, Alexander Rosman Lambert, Östersund, Emil Söderlund, Frösön, Mattias Tengblad, Östersund, Jannie Wik, Orrviken, Liselotte Wiklund, Östersund.
Tracy Alm, Fåker, Josefin Andersson, Östersund, Sanne Bäck, Lit, Ninni Enmark, Kälarne, Madelene Eriksson, Brunflo, Rosemarie Hallman, Brunflo, Anna Karlsson, Lit, Sara Kuhlefelt, Östersund, Johanna Landén, Nälden, Jerry Larsson, Krokom, Stina Lif, Frösön, Mette Lindell Thelin, Östersund, Anna Lodén, Östersund, Therese Månsson, Östersund, Matilda Rödin, Östersund, Erica Sellén, Tandsbyn, Tim Siebrand, Orrviken, Lisa Svedestedt, Östersund, Cecilia Öhman, Frösön, Johanna Östlund, Hammarstrand.
Olle Bergsten, Föllinge, Daniel Blomqvist, Frösön, Erik Engqvist, Östersund, Sara Forskvist, Östersund, Erik Helmerius, Föllinge, Dennis Hemå, Östersund, Magnus Hjalmarsson, Östersund, Therese Jönsson, Östersund, Madeleine Karlsson, Åre, Pauline Karlsson, Frösön, Emma Kristoffersson, Lit, Joel Landén, Ås, Kristina Lekedal, Brunflo, Linus Lithner, Östersund, Sebastian Mellergård, Östersund, Hanna Molin, Östersund, Viktoria Nilsson, Brunflo, Joel Nordqvist, Gällö, Marielle Odén, Brunflo, Carolina Olsson, Östersund, Anton Oskarsson, Östersund, Martin Palm, Östersund, Ingrid Roos, Hammerdal, Ida Sandström, Östersund, Pontus Spjut Hansebo, Ås, Fredrik Staffansson, Östersund, Maria Werndahl, Östersund, Andreas Westin, Oviken, Anton Åvall, Östersund.
Pontus Bodin, Brunflo, Emelie Borglund, Nälden, Emelie Brandén, Östersund, Lisa Bysell, Gällö, Emelie Danielsson, Östersund, Oskar Ek, Östersund, Rebecka Enarsson, Nälden, Susanne Eriksson, Frösön, Tove Gunsjö Eriksson, Östersund, Stina Göransson, Svenstavik, Jakob Håkansson, Östersund, Frida Isberg, Åsarna, Caroline Jintayotin Karlsson, Östersund, Ottar Karlsson, Östersund, Anna Kernell, Frösön, Johanna Lindau Van Der Linden, Östersund, Sigrid Lindström, Östersund, Josefine Löf, Frösön, Maxwell Richmond, Östersund, Emma Rolfsson, Brunflo, Miles Scherrer, Östersund, Sara Solberger, Brunflo, Josefin Steding Selander, Frösön, Martin Westlund, Östersund, Victor Willesgård, Brunflo,
André Agosti Holmberg, Frösön, Kim Andersson, Östersund, Pontus Andersson, Orrviken, Tobias Bergström, Gällö, Marcus Edholm, Lit, Linnea Edlund, Ås, Sofia Ericsson, Brunflo, Sara Eriksson, Strömsund, Sebastian Fernström, Frösön, Kristina Fjellgren, Östersund, Suzana Gugleta, Krokom, Michael Hamner, Östersund, Eric Jibor, Östersund, Marcus Jonsson, Frösön, Annika Karlsson, Östersund, Emma Larsson, Tandsbyn, Emma Melander, Östersund, Mimmi Melander, Lit, Elin Nilsson, Tandsbyn, Katarina Nilsson, Bräcke, Diana Nordlund Jensen, Östersund, Sebastian Olsson, Krokom, Måns Runsten Swärd, Östersund, Petter Sabel Plantinger, Östersund, Andreas Svanlund, Ås, Malin Vallén, Nälden, Alexandra Vikander, Östersund, Fredrik Wikström, Frösön.


Johan Almroth, Frösön, Johan Bengtsson, Trångsviken, Mattias Bergner, Svenstavik, Paul Bergström, Östersund, Martin Bååth, Frösön, Tove Bäckström, Östersund, Emil Englund, Frösön, Pontus Engström, Strömsund, Sandra Jonsson Paletun, Östersund, Alexander Larsson, Östersund, Daniel Lidbom, Östersund, Alexander Lundli, Östersund, Mattias Moxell, Östersund, Magnus Nilsson, Svenstavik, Niklas Norberg, Hede, Melker Nordqvist, Orrviken, Mikael Olsson, Östersund, Tobias Paulsson, Stugun, Alexander Persson, Östersund, Johan Sandberg, Östersund, Jim Sandström, Östersund, Max Simonsson, Offerdal, Niklas Sundin, Östersund, Simon Velander, Östersund, Geleta Watchefo, Östersund, Andréas Wikström, Östersund, Sebastian Wikström, Lit, Jonas Åhlin, Östersund.
Victor Berglund, Frösön, Nina Bergström, Ljungdalen, Anton Brink, Frösön, Johan Carlberg, Östersund, Marcus Carlsson, Frösön, Fredrik Eskilsson, Ytterhogdal, David Forslund, Östersund, Kristoffer Högqvist, Frösön, Henrik Karlsson, Östersund, Petter Larsson, Östersund, Joacim Lindberg, Östersund, Elin Lundström, Ås, Daniel Löfström, Östersund, Christer Nilsson, Tandsbyn, Simon Norberg, Frösön, Olle Nääs, Östersund, Anton Paulsson, Östersund, Petter Paulsson, Brunflo, Johan Rudsby, Lit, Joakim Sahlin, Östersund, Gustav Snell, Östersund, Per Emil Strandberg, Gäddede, Johannes Unger, Sveg, Alexander Vestman, Trångsviken, Jonas Widegren, Brunflo, Mattias Wrang, Brunflo.
Lisa Björklund, Östersund, Robin Bruman, Östersund, Fredrik Eliasson, Frösön, Lina Eriksson, Frösön, Simon Ferm, Vemdalen, Felix Hansson, Krokom, Jonas Hedström, Krokom, Markus Kvarnlöf, Lit, Niklas Köhler, Frösön, André Lohman, Östersund, Jonathan Mattsson, Gällö, Jakob Melander, Östersund, Dennis Nilsson, Brunflo, Joacim Nilsson Ihrén, Frösön, Viktor Nässén, Lit, Gunnar Olander, Frösön, Jonas Paulsson, Östersund, Karl-Olov Rimér Högberg, Östersund, Jesper Räihä, Östersund, Erica Secher, Östersund, Henrik Sjöstrand, Frösön, Oskar Snell, Östersund, Jenny Steding Selander, Frösön, Johanna Sätter, Frösön, Marcus Tinnsten, Frösön, Mattias Uddegård, Östersund, Jonas Åhlander, Frösön.

 






Sandra Bodlund, Östersund, Stina Bäck, Krokom, Hanna Bäckström, Funäsdalen, Jenny Edin, Krokom, Henrik Eriksson, Bräcke, Jessica Faustino, Krokom, Karin Grahn, Gällö, Kristina Granqvist, Ramsele, Emelie Grinde, Svenstavik, Kristina Jakobsson, Östersund, Malin Lindblom, Sveg, Chris Lundberg, Östersund, Lisa Lundgren, Rossön, Caroline Näsvall, Bruksvallarna, Angelica Persson, Krokom, Linda Swahn, Östersund, Anna Widegren Jonsson, Östersund, Emelie Östlund, Lit.

Johanna Alm, Raftälven, Sofie Andersson, Östersund, Christoffer Bergman, Nälden, Malin Ekström Andersson, Brunflo, Nathalie Elofsson, Östersund, Moa Eriksson, Sveg, Sabina Eriksson, Östersund, Lina Fluhr, Sveg, Ninni Grande, Rissna, Helena Jonsson, Järpen, Sandra Karlstrand, Ytterhogdal, Malin Landén, Hara, Caroline Lindqvist, Östersund, Christoffer Malmsten, Undersåker, Jennifer Morén, Östersund, Love Nergaard,Östersund, Ulrica Norlander, Frösön, Emilia Olofsson, Norderåsen, Lynn Ottosson, Nälden, Louise Paulsson, Hallen, Irene Rösth, Krokom, Linnea Sivertsson, Östersund.

Rasmus Amilon, Hammerdal, Anton Bång, Aspås, Christoffer Ekholm, Rönnöfors, Tobias Hemmingsson, Hammerdal, Kristin Hyttsten, Järpen, Johan Jansson, Mattmar, Andreas Jönsson, Gäddede, Johan Lundqvist, Östersund, Timmy Nyh, Nälden, Thommy Nyström, Svenstavik, Daniel Oscarsson, Sikås, Jim Storm, Brunflo, Markus Svensson, Östersund, Andreas Zetterström, Stugun.

Andreas Aronsson, Lit, Jimmy Danielsson, Hammerdal, Mattias Edenryd, Hammerdal, Peter Lindberg, Tångeråsen, Markus Lindgren, Offerdal, Tobias Löfgren, Hammerdal, Niklas Persson Enström, Fugelsta, Mattias Wikberg, Hackås..


Nadia Barndt, Västerås, Jamila Beji-Engström, Falun, Cecilia Edholm, Härnösand, Emelie Essberg, Svenstavik, Fredrika Forsberg, Eskilstuna, Catrine Gunnarsson, Erikslund, Anna Gustafsson, Hestra, Sanna Haapala, Skinnskatteberg, Rasmus Hellgren Listam, Hägersten, Jens Holmqvist Lindberg, Värmdö, Tora Lagerkvist, Luleå, Madeleine Lidén, Östersund, Johanna Lindholm, Märsta, Sandra Lundberg, Vingåker, Louise Mansell, Enviken, Katarina Melin, Ljungaverk, Ida Melkersson, Rimforsa, Camilla Nilsson, Malmberget, Emma Roos, Riddarhyttan, Linda Holmgren, Södertälje. Åre

Mer läsning

Annons