Annons
Vidare till ltz.se
Vi använder cookies för att förbättra funktionaliteten på våra sajter, för att kunna rikta relevant innehåll och annonser till dig samt för att säkerställa att tjänsterna fungerar som de ska. ⇒ Läs mer om cookies

Examina: Mittuniversitetet

Följande personer har tagit examen vid Mittuniversitetet i juli 2020.

Ekonomie kandidatexamen: Per Christner, Östersund, Ville Nilsson, Östersund.

Filosofie kandidatexamen: Albert Berggren, Östersund, Alice Atlagic, Östersund, Anna Molander, Östersund, Anna Norell, Östersund, Daniel Jorälv, Frösön, Elias Kemdal Duvdal, Undersåker, Elin Diaz Ramos, Östersund, Emma Brunstedt Wallin, Östersund, Emma Grahn, Östersund, Emma Unnerby, Erika Fransson, Frösön, Erika Öhlin, Aspås, Evelina Smidt, Östersund, Gustav Grönskog, Östersund, Helena Edwang, Frösön, Jannie Wik, Östersund, Jessica Olofsson, Östersund, Joar Larsson, Frösön, Joulin Miklos, Östersund, Magnus Ildvad, Östersund, Maja Forslund, Östersund, Malin Esbjörnson, Lit, Matti Nurmilehto, Östersund, Olle Möllervärn, Svenstavik, Peter Ryman, Tandsbyn, Rasmus Schönning, Hammarstrand, Reham Ahmed, Dvärsätt, Ronja Enroth, Östersund, Sebastian Hägg, Frösön, Sofhie Dubbel, Östersund, Sophie Alin, Östersund, Tor Erixon, Östersund, Wilma Forsgren, Östersund, Zacharias Christopher Hoffman, Östersund.

Filosofie magisterexamen: Emma Fastén Östersund, Erik Olsson, Nälden.

Filosofie masterexamen: Nestor Lögdal, Ås.

Förskollärarexamen: Hanna Jörgensen, Frösön.

Grundlärarexamen: Albertina Backlund, Östersund, Anna Bäärnhielm, Östersund, Jesper Andersson, Bräcke, Johanna Nilsson, Östersund, Lina Andersson, Häggenås, Ramija Muric, Östersund, Sofia Hednoff, Östersund.

Högeskolexamen: Benjamin Ek, Östersund, Ebba Lundberg, Östersund, Jimmy Floresten, Östersund, Mattias Svensson, Frösön, Pernilla Olsson, Östersund, Sofie Johansson, Orrviken.

Högskoleingenjörsexamen: Anton Schleu, Frösön, Björn Johan Fransson, Ås, Elin Karlsson, Östersund, Emil Sjöström, Mattmar, Erica Roos, Östersund, Erik Eriksson, Östersund, Fanny Fryklund, Östersund, Isabell Eriksson, Östersund, Johan Andersson, Östersund, Karl Anders Jonsson, Östersund, Linnéa Karlsson, Östersund, Maja Engström, Östersund, Mikael Martinsson, Frösön, Rasmus Grelsson, Östersund, Rickard Kåhre, Frösön, Simon Henriksson, Östersund.

Kandidatexamen: Adam Jönehag, Östersund, Björn Sandström, Östersund, Erica Roos, Östersund, Frida Andersson, Östersund, Ida Östlund, Östersund, Johanna Gjersvold, Östersund, Laurens Post, Östersund, Maja Engström, Östersund, Martin Vestberg, Frösön, Mikael Martinsson, Frösön, Olle Rogemyr, Östersund, Sandra Molander, Östersund, Sara Norberg, Östersund, Stanislav Petraitis, Östersund.

Psykologexamen: Emily Dernfors, Östersund, Gabriella Boström, Östersund, Max Rein, Östersund, Nora Othilie Aarseth, Östersund.

Socionomexamen: Chantelle Olander Norerius, Östersund, Christoffer Bergman, Östersund, Cornelia Bergström, Östersund, Emilie Rydebjörk, Nälden, Klara Tisell, Östersund, Lina Fastesson, Offerdal, Lisa Noordberg, Östersund, Malin Louise Edholm, Östersund, Malin Norlander, Östersund, Nancy Kanaan, Östersund, Petréa Pettersson Udd, Östersund, Rebecka Bergerstam, Östersund, Sabina Condén, Östersund.

Teknologie kandidatexamen: Kajsa Marie Åsengård, Östersund, Maria Olsson, Östersund, Rasmus Grelsson, Östersund.

Skicka in en artikel om något som berör dig

Med Länstidningen Östersund Nära kan du skriva egna artiklar och få dem publicerade.

Skriv en läsarartikel