Vi använder cookies för att förbättra funktionaliteten på våra sajter, för att kunna rikta relevant innehåll och annonser till dig samt för att säkerställa att tjänsterna fungerar som de ska. ⇒ Läs mer om cookies

Alla deltagare 11-16 år

Annons

A

Robin Andrevstam, Mörsil, Anna Albertsson, Östersund, Julia Albertsson, Stugun, Ella Algotsson, Trångsviken, Isac Amrén, Hammarstrand, Amanda Andersson, Hammarstrand, Izabelle Andersson, Hammarstrand, Marcus Alkerud, Hede, Simon Andersson, Oviken, Marion Arvidsson, Mörsil.

B

Atlas Berg, Östersund, Viktor Bergeset, Tandsbyn, Alida Berglin, Rossön, Klara Berglin, Rossön, Joakim Bergqvist, Mörsil, Lina Bergström, Hede, Moa Bixo, Mörsil, Waldemar Björklund, Hede, Adam Björns, Hede, Hannah Blondahl, Östersund, Elvira Bodström, Pilgrimstad, Ylva Boström, Mörsil, Hanna Bäck, Nälden.

D

William Dahl, Hede, Wilma Dalkvist, Nälden, Iris Dameij, Rossön, Oskar Danielsson, Oviken, Havrin Dehghan, Bispgården.

E

Wilma Edblad, Bispgården, Lovisa Edbom Jonsson, Kälarne, Elina Edfeldt, Östersund, Felix Edström, Hammarstrand, Louise Eide, Brunflo, Stina Emilsson, Tandsbyn, Joel Engberg, Mörsil, Stefan Englsperger, Tandsbyn, Agnes Englund, Mörsil, Jesper Engström, Hammarstrand, Alexander Engelin, Föllinge, Anton Eriksson, Oviken, Felix Eriksson, Röde, Ida Eriksson, Bispgården, Tim Eriksson, Brunflo, Wera Eriksson, Hammarstrand.

F

Julia Fahlvik, Hackås, Alex Flemström, Brunflo, Ebba Flodin, Bispgården, Isa Forsberg, Bispgården, Vincent Forsberg, Bispgården, Erika Forsgård, Hammarstrand, Axel Fredriksson, Kånkbacken, Miranda Fredriksson, Bräcke, Oskar Freyr Gudnasen, Oviken, Jesper Friberg, Östersund, Emilia Fryklund, Bispgården, Joel Fryklund, Bispgården, Oliver Färdig, Hammarstrand.

G

Winta Gabreslase, Hammarstrand, Julien Gustavson, Pilgrimstad, Ella Gustavsson, Brunflo, Marcus Gärdlund, Mörsil, Wilma Göransson, Ammer.

H

Julia Hafdell Lindell, Mörsil, Lukas Haglund, Brunflo, Ebba Hallgren, Tandsbyn, Emilia Hallin, Östersund, Moa Halvarsson, Hede, Mattias Handmark, Brunflo, Liv Hansen, Hede, Samuel Hansson, Brunflo, Jacob Hedengran, Hackås, Albin Hedström, Mörsil, Elsa-Stina Hedström, Hede, Linnéa Helander, Östersund, My Hellström, Hede, Nora Hemmingson, Mattis Hemå, Östersund, Ida Henriksson, Hackås, Martina Hillerström, Hammarstrand, Amanda van der Hoek, Hede, Alva Holgersson, Hammarstrand, Ida Holmer, Hoting, Sebastian Huss, Mörsil, Amir Hussein, Mörsil, Ellinore Häggström, Hammarstrand, Madeleine Häggström, Hammarstrand, Johan Hällkvist, Hoting, Are Högsnes, Hackås.

I

Anna Isaksson, Oviken.

J

Maximillian Jacobsson, Tandsbyn, Mohammed, Jafari, Mörsil, Filip Johansson, Brunflo, Frida Johansson, Hammarstrand, Josefine Jönsson, Hoting, Mathias Jönsson, Brunflo.

K

Johanna Kant, Hede, Vanja Kant, Hede, Julia Karhu, Bispgården, Kevin Karisson, Brunflo, Mia Karlsson, Hammarstrand, Victor Karlsson, Oviken, Ludvig Kvarnström, Hede.

L

Marcus Larsson, Tandsbyn, Moa Larsson, Tandsbyn, Viktoria Larsson, Oviken, Angelica Leijon, Hammarstrand, Ylva Leijonhufvud, Bispgården, Itthikon Liamlun, Hede, Caroline Liljedahl, Hede, Clara Lindberg, Östersund, Viktor Lindell, Mörsil, Evert Linder, Mörsil, Filip Lindstedt, Tandsbyn, Nils Lindström, Hammarstrand, Albin Linné Stråhle, Bispgården, Regina Ljung Falk, Hammarstrand, Nellie Lubell, Oviken, Max Lundgren, Hoting, Simon Lundgren, Östersund, Edgar Lundkvist Eggesjö, Brunflo, Malin Lusth, Östersund, Samuel Lövros, Frösön.

M

Marvin Mathisen, Mörsil, Lovisa Mattsson, Oviken, Viktoria Mattsson, Oviken, Sanna Mellberg, Ellen Modin, Hede, Moa Molander, Nälden, Alva Molin, Mörsil.

N

Luis Ndrecaj, Rossön, Agnes Nilsson, Mörsil, Felix Nilsson, Hammarstrand, Maja Nilsson, Mörsil, Viktor Nilsson, Hammarstrand, Tilde Nordin, Hammarstrand, Sanna Nordvall, Hammarstrand, Emilia Nyberg, Rossön, Kajsa Nyberg, Hammarstrand, Robin Nygren, Hammarstrand, Alicia Nylander, Hammarstrand, Tim, Näs, Hede, Frida Näsberg, Mörsil, Jesper Näsström, Nälden.

O

Gustav Oja, Gällö, Elina Olofsson, Mörsil, Emilia Olofsson, Mörsil, Linnéa Olofsson, Hede, Linn Olsson, Brunflo, Vilma Olsson, Östersund, Ylva Olsson, Mörsil.

P

Maja Palmqvist, Hammarstrand, Joel Persson, Lungre, Kerstin Persson, Hede, Sandra Persson, Östersund, Melvin Pettersson, Mörsil, Philip Pierre, Oviken, Victor Pierre, Mattmar.

R

Tobias Rosén, Brunflo, Kalle Rudbäck, Rossön, Kent Röstlund, Hammarstrand.

S

Emelie Salomonsson, Hammarstrand, Samuel Sandberg, Hammarstrand, Alexander Saratti, Bispgården, Veronica Sarutti, Bispgården, Filippa Schultz, Pilgrimstad, Elias Schönning, Hammarstrand, Marcus Schönning, Mörsil, Albin Seger, Hallen, Joel Skogelid, Hammarstrand, Ida Skoog, Bispgården, Felixia Staf Rosengren, Nälden, Andrea Sthalen, Hammarstrand, Ramona Stjärnen, Pilgrimstad, Tobias Strandberg, Stugun, Ella-Carolina Strömstedt, Östersund, Patrik Sundberg, Hackås, Julia Sundström, Kälarne, Maja Sundström, Mörsil, Lovisa Svejgård, Hammarstrand, Evelina Svensson, Fåker, Linus Svensson, Oviken, Loke Svensson, Mörsil, Jonathan Söderström, Bispgården.

T

Filippa Tjärnström, Pilgrimstad, Emilia Torsgård, Hammarstrand.

U

Tuva Ulander Jonsson, Mörsill.

V, W

Cim Wallin, Hammarstrand, Edvin Wennberg, Hoting, Esther Wennerberg, Östersund, Silje Westermark, Hammerdal, Simon Vestin, Hammarstrand, Robin Wikberg, Hackås, Marius Wiklund, Mörsil, Cassandra Viman, Mörsil, Felicia von Daldoeler, Östersund, Smilla Vågström, Östersund.

Z

Kerstin Zetterman, Hackås.

Å

Kevin Åkerlund, Hammarstrand, Måns Åsell, Oviken.

Ö

Sara Öberg, Hammarstrand, Alex Östman, Rossön.